TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowa aktualizacja do Star Wars Battlefront

2016-02-24 07:42:45 cdaction.plJakiś czas temu pisaliśmy o przybliżonym planie wydawania kolejnych rozszerzeń do Star Wars Battlefront. Zgodnie z tą rozpiską, studio DICE przygotowało dużą aktualizację, która dostępna jest już dla wszystkich platform na których ukazała się gra. Największe nowości to nowa mapa "Twlight On Hoth", misja "Survival in the Ice Caves" oraz możliwość włączenia graficznego efektu dzięki któremu gra wygląda nieco bardziej "filmowo". Efekt "ziarna" jest teraz dostęny w opcjach grafiki.
Pełna lista zmian jest długa i dotyczy w dużej mierze balansu rozgrywki, znajdziecie ją na oficjalnej stronie gry.
KOMENTARZE (21)

Gry

Fani pracują nad reedycją Knights of the Old Republic

2016-02-17 07:53:24


Star Wars: Knighst of The Old Republic to gra wielka, która na stałę zapisała się w świadomości fanów Star Wars i jest częścią Expanded Universe, której niemal wszyscy życzyliby sobie w nowym kanonie. Jakiś czas temu dostaliśmy nawet możliwość zabrania ze sobą KotOR-a do kieszeni.
Obecnie światło dzienne ujrzała bardzo ambitna inicjatywa fanowska. Zespół Poem Studios ma pomysł na odkurzenie tytułu i przeniesienie go do technologii Unreal Engine 4. Poza samą grafiką twórcy wspominają też nieśmiało o kilku nowych misjach, nowym interfejsie i towarzyszach. Pełna nazwa projektu to Star Wars: Knights Of The Old Republic Apeiron, a po ukończeniu miałby on być dostępny za darmo.
Należy jednak pamiętać, że KotOR to duża i złożona gra, której przeniesienie na zupełnie nową technologię wymagałoby olbrzymich nakładów pracy nawet od profesjonalnego studia, tym bardziej trudno sobie wyobrazić jak miałaby tego dokonać grupa zapaleńców pracujących za darmo. Kolejnym problemem są oczywiście kwestie licencyjne, trudno sobie wyobrazić aby Lucasfilm i Disney pozwoliły na funkcjonowanie takiego tworu. Nie mniej jednak, jak zwykle w takich sytuacjach, trzymamy kciuki i czekamy na efekty prac.

Poniżej możecie zobaczyć pierwsze udostępnione screeny oraz dwie plansze porównujące oryginalną lokację z tą odświeżoną.


KOMENTARZE (9)

Gry

Nowe materiały z Lego Star Wars

2016-02-13 12:55:17Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że powstaje nowa nowa gra ze świata LEGO Star Wars. Tym razem mamy dla was materiał, w którym pracownicy studia Traveller's Tales opowiadają o procesie tworzenia gry i wprowadzaniu do fabuły znanej z kina elementów humorystycznych charakterystycznych dla gier ze świata LEGO. Niestety materiał dostępny jest wyłącznie w języku angielskim.Dodatkowo pod tym adresem znajdziecie ekskluzywny materiał przygotowany przez portal gameinformer, w którym twórcy opowiadają o procesie przygotowywania animacji postaci w nadchodzącej grze.
Przypominamy, że gra będzie miała swoją premierę 28 czerwca na Playstation 4, Playstation 3, Playstation Vita, XBOX 360, XBOX One, Nintendo 3DS, WiiU i komputerach.
KOMENTARZE (5)

Gry

Nowy rozdział "Knights of the Fallen Empire" dostępny od jutra

2016-02-08 22:45:21 Oficjalna TORa

Już od jutra dla osób, które były subskrybentami 1. stycznia pojawi się kolejny, dziesiąty już rozdział "Knights of the Fallen Empire" zatytułowany "Anarchy in Paradise". Pozostali będą musieli poczekać do czwartku. Jeśli mieliśmy opłacony abonament 11. stycznia, otrzymamy nową misję "Alma Rasa", w której dostaniemy droida HK-55. Przede wszystkim zaś będziemy mogli zarekrutować Kaliyo, występującą pod pseudonimem Firebrand. Dodatkowo dostępny będzie Blizz.

Pełną listę zmian zobaczycie w tym miejscu.Przypominamy, że starsze newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum
KOMENTARZE (11)

Gry

Star Wars Pinball -Stoły z The Force Awakens

2016-02-06 12:26:41Pamiętacie Zen Pinball? O wersji gry poświęconej Gwiezdnym Wojnom pisaliśmy już kiedyś tutaj. Teraz Studio Zen przygotowało kolejny dodatek do gry, poświęcony nowemu filmowi. Stoły dostępne są dla wersji gry na PlayStation 3, PlayStation 4, PlayStation Vita, Xbox One, Xbox 360, Mac, Windows 10, Steam, iOS, Android, i urządzenia mobilne od Amazon-a. Poniżej możecie zobaczyć krótki zwiastun przygotowany na premierę dodatku, oraz dłuższy materiał, na którym można obejrzeć drugi ze stołów.
KOMENTARZE (3)

Gry

Lego Star Wars: The Force Awakens

2016-02-03 19:09:41Jak wszyscy wiemy, Lucasfilm pod rządami Disney'a zrezygnował z wydawania gier powiązanych bezpośrednio z nowym epizodem filmowym. Mając w pamięci tytuły takie jak Revenge of the Sith na Playstation 2, odetchnęliśmy z ulgą.
Teraz jednak czeka nas miła niespodzianka. Firma Traveller's Tales przygotowuje dla nas grę o wszystko mówiącej nazwie "Lego Star Wars: The Force Awakens". To samo studio przygotowało wcześniej dobrze przyjęte LEGO Star Wars, LEGO Star Wars II: The Original Trilogy i LEGO Star Wars III: The Clone Wars (Oraz masę innych gier z serii LEGO).
W kolejną podróż do Odległej Galaktyki, razem z klockami LEGO wyruszymy już 28 czerwca a pograć będą mogli posiadacze wszystkich liczących się platform. Swoją edycję otrzymają Playstation 4, Playstation 3, Playstation Vita, XBOX 360, XBOX One, Nintendo 3DS i WiiU. Nie zabraknie oczywiście wersji na komputery osobiste.
Ponadto na Amazonie można już składać zamówienia na edycję specjalną, w skład której poza standardową grą wejdzie także lego figurka Finn-a i przepustka Season Pass uprawniająca do pobrania wszystkich dodatków.
Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji, nieprzypadkowo podobny do kinowego teasera.


KOMENTARZE (20)
Loading..