TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Powstaje Star Wars Battlefront w wersji na Playstation VR

2016-03-25 07:40:08Niedawno pisaliśmy o wirtualnych goglach od HTC i planowanym na nie "Trials on Tatooine". Okazuje się, że nie będzie to jedyna możliwość zagłębienia się w świat Gwiezdnych Wojen.
Playstation VR to gogle tworzone prze firmę Sony specjalnie dla konsoli Playstation 4, mają one trafić do sprzedaży już w tym roku. Na premierę gogli przygotowywana jest specjalna grupa gier, które mają zapewnić najlepsze możliwe doznania z rozgrywki. Kilka dni temu do internetu przedostała się wiadomość że wśród takich tytułów znajduje się także Star Wars: Battlefront studia DICE. Będzie to specjalna wersja gry, w którą zagrać będzie można tylko z Playstation VR.


KOMENTARZE (3)

Gry

Nowy zwiastun Lego Star Wars: The Force Awakens

2016-03-23 22:41:15Dawno nie pisaliśmy o LEGO Star Wars: The Force Awakens, nadrabiamy więc to niedopatrzenie. Dzisiaj do internetu trafił nowy zwiastun gry, z fragmentami z rozgrywki. Wygląda na to, że z gry dowiemy się kilku rzeczy, dla których zabrakło miejsca w filmie.
Tym bardziej pozostaje więc czekać na premierę gry, która odbędzie się 28 czerwca, a dystrybutorem w Polsce jest firma CENEGA.


KOMENTARZE (5)

Gry

Duża aktualizacja Star Wars Battlefront

2016-03-23 08:13:04Od wczorajszego poranka dostępna jest najnowsza aktualizacja dla Star Wars Battlefront, przygotowująca grę do nadchodzącego DLC zatytułowanego "Zewnętrzne Rubieże". Wszyscy sięgający po aktualizację muszą uzbroić się w cierpliwość ponieważ należy pobrać aż 8 gigabajtów danych!

Najnowsza aktualizacja wprowadza kontrakty Hutta (dostępne od 12 rangi) a ponadto, nowe bronie:
DL-18
RELBY-V10
DT-12,
DLT-19X,

nowe karty:
Scatter Gun - broń strzela małymi odłamkami przelatującymi przez tarczę obronną,
Dioxis Grenade - granat gazowy, zadający obrażenia rozłożone w czasie,
Adrenaline Stim - leczy bohatera przez krótki okres,


Zmienił się także nieco wygląd menu, zwiększono graniczną rangę do 60, dodano również nieco lepszy balans drużyn.


Jeśli chodzi o samo DLC to osoby posiadające przepustkę sezonową mogą już pobrać dodatek, pozostali muszą poczekać dwa tygodnie, do 5 kwietnia -wtedy będą mogli zakupić go za 15 dolarów (~60zł)
KOMENTARZE (18)

Gry

Star Wars: Trials on Tatooine

2016-03-18 08:13:45Wirtualna rzeczywistość wydaje się być kolejnym krokiem w rozwoju elektronicznej rozrywki. Wszystkie większe firmy pracują nad swoimi goglami pozwalającymi zanurzyć się głębiej w rozgrywkę, swoje google ma zarówno Sony jak i Microsoft, najbardziej znany jest oczywiście projekt Oculus.
Firma ILMxLab opublikowała na swoim oficjalnym kanale YouTube film na temat swoich prac nad rzeczywistością wirtualną Materiał przedstawia rótki fragment projektu Star Wars: Trials on Tatooine, który ma być „kinowym eksperymentem z rzeczywistością wirtualną”. Prezentacja zostala przygotowana na platformę HTC Vive i przedstawiona na trwających targach GDC 2016 w Nowym Jorku.
KOMENTARZE (4)

Gry

Marcowa aktualizacja do Star Wars Battlefront

2016-03-11 07:28:49Kolejny miesiąc, kolejny dodatek! Poza zapowiedzianym niedawno DLC w marcu otrzymamy kolejną darmową aktualizację do Battlefront-a. Poniższy krótki zwiastun prezentuje nową zawartość jaką aktualizacja wniesie do gry.
Otrzymamy więc nową mapę na zniszczonym walką Endorze, dwie nowe misjie do wykonywania w trybie kooperacji na dzielonym ekranie. Zwiastun informuje też o nowym, nieujawnionym trybie rozgrywki -misjach wykonywanych na zlecenie Jabby.
Dodatek powinien być dziś dostępny dla użytkowników Playstation 4.


KOMENTARZE (10)

Gry

11. rozdział "Knights of the Fallen Empire" już dostępny

2016-03-08 19:38:33 oficjalna TORa
W dniu dzisiejszym ci, którzy byli subkrybentami "The Old Republic" 1. marca otrzymali dostęp do XI już rozdziału "Knights of Fallen Empire", zatytułowanego "Disavowed", w którym będzie można zrekrutować byłego kompana żołnierza Republiki, majora Arica Jorgana. Dla pozostałych rozdział dostępny będzie od czwartku.Dodatkowo wracają dwa wydarzenia: Relics of the Gree (8-15 marca) oraz Tydzień Łowców Nagród (22-29 marca).

Przypominamy, że starsze newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum
KOMENTARZE (11)

Gry

Star Wars Battlefront Zewnętrzne Rubieże

2016-03-03 07:42:47Na dniach swoją premierę będzie miał pierwszy płatny dodatek do Star Wars Battlefront, pod nazwą "Zewnętrzne Rubieże", w ramach którego czekają na nas nowe postacie, mapy i tryb rozgrywki. W nowym dodatku otrzymamy nową mapę na Sullust oraz przede wszystkim nową lokację na Tatooine - Pałac Jabby.
Wśród grywalnych postaci specjalnych pojawią się Greedo i Nien Numb, nie wiadomo jednak na razie jakie będą ich umiejętności dodatkowe i jaki to będzie miało wpływ na rozgrywkę.
W grze znajdzie się też nowy tryb rozgrywki pod nazwą "Konwój", poniżej opis trybu ze strony EA Polska:

Siły rebelianckie zapuściły się w najgroźniejsze zakątki Zewnętrznych Rubieży w celu zdobycia cennych zasobów. Transportujący je konwój musi w wyznaczonym czasie dotrzeć do rebelianckiego okrętu. Na miejscu są też wojska Imperium, które postarają się do tego nie dopuścić.


Oprócz tego gracze otrzymają nowe bronie, do naszej dyspozycji będzie od teraz karabin Relby V-10 i pistolet blasterowy DT-12 oraz karty „Strzelba”, „Granat dioxisowy” i „Stymulator adrenaliny” do użycia w grze.

Dodatek można nabyć osobno lub w ramach przepustki sezonowej.
KOMENTARZE (17)

Gry

Star Wars Humble Bundle II

2016-03-02 08:02:11Promocje na gry ze świata Gwiezdnych Wojen dostępne na Steamie to dobry sposób na uzupełnienie kolekcji, można dzięki nim zdobyć starsze tytuły dostosowane w końcu do działania na nowych systemach. Humble Bundle to znany sposób sprzedawania kilku gier po atrakcyjnych cenach. W drugiej edycji Humble Bundle poświęconej Star Wars, do sprzedaży trafiła bardzo ciekawa paczka gier.
Jeśli wydamy przynajmniej 1 dolara, to otrzymamy:
– Star Wars Rebellion
– Star Wars: X-Wing Alliance
– Star Wars: X-Wing vs TIE Fighter – Balance of Power Campaigns
– Star Wars Galactic Battlegrounds Saga
– 10% zniżki na Humble Bundle miesiąca

Przy kwocie średniej wpłaty (aktualnie 7,8 dolara) dodane zostaną jeszcze:
– Star Wars: X-Wing Special Edition
– Star Wars: TIE Fighter Special Edition
– Star Wars: Knights of the Old Republic
– Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords
– 75% zniżki na dowolną grę ze świata Star Wars
– Ukryte gry

Jeśli wydamy 10 dolarów, otrzymamy dodatkowo:
– Star Wars Empire At War: Gold Pack
– LEGO Star Wars – The Complete Saga


Ostatnia granica to 35 dolarów za komplet i dodana wtedy zostaje kolekcjonerska koszulka, którą możecie zobaczyć na zdjęciu.Szczegóły oferty, oraz czas jej trwania sprawdzicie tutaj.
KOMENTARZE (10)
Loading..