TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowa zawartość Battlefronta

2016-04-19 08:32:23W ubiegłym miesiącu miała miejscę premiera dużego dodatku do Star Wars Battlefront. "Zewnętrzne Rubieże" wniosły sporo nowej zawartości do gry, to jednak nie koniec niespodzianek. W tym miesiącu twórcy przygotowali kolejne rozszerzenia. W niedługim czasie gracze otrzymają między innymi eventy z bonusami do doświadczenia czy kredytów, kolejne karty, minidodatki i obchody gwiezdnowojennego święta 4 maja.
Zwolenników płatnych dodatków ucieszą pierwsze informacje o kolejnym dużym DLC, które nosi roboczą nazwę Bespin. Przyniesie ono cztery nowe mapy umiejscowione w Cloud City. Szczególnie intrygująca wydaje się możliwość rozegrania w tej lokacji misji 'Atak AT-AT' - ciekawe jak twórcy to sobie wyobrażają. Dodatek wniesie również dwie nowe postacie specjalne, tym razem będą to Lando Calrissian i Dengar!
Widocznie na postać tak nieznaczącą jak Obi-Wan Kenobi trzeba poczekać na inną okazję.
KOMENTARZE (14)

Gry

Zwiastun Rogue One odtworzony w Fallout 4

2016-04-15 07:40:57Niedawno pisaliśmy o modach pozwalających zmienić grę Fallout 4 w tytuł nieco bardziej przystający do realiów Odległej Galaktyki. To nie koniec twórczej działalności fanów na tej platformie. Krótko po premierze zwiastunu Rogue One: A Star Wars Story, przenieśli go oni do świata Fallout-a. Efekt ich pracy możecie zobaczyć poniżej i porównać z wersją oryginalną:

KOMENTARZE (0)

Gry

Premiera nowego rozdziału "Knights of the Fallen Empire"

2016-04-05 00:13:03 Oficjalna TORa
Już dzisiaj osoby, które były subskrybentami 1. kwietnia, otrzymają wcześniejszy dostęp do kolejnego, 12. rozdziału "Knights of Fallen Empire" zatytułowanego "Visions in the Dark". Pozostali będą mogli zagrać w czwartek.

Tym razem udamy się do dżungli Odessenu aby zmierzyć się z Valkorionem i poznać sekret, który wiąże go z nami. W nagrodę otrzymamy nową, potężną broń.Dodatkowo subskrybenci z 1. kwietnia otrzymają kolejne rzeczy związane z droidem HK-55: blaster, wibromiecz i karabin snajperski.

Przypominamy, że starsze newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum
KOMENTARZE (9)

Gry

Star Wars mod do Fallout 4

2016-04-04 08:12:44Fallout 4, najnowsza gra studia Bethesda, na pierwszy rzut oka nie ma nic wspólnego z Gwiezdnymi Wojnami. Gra spotkała się ze zróżnicowanym przyjęciem wśród fanów, nie można jednak zaprzeczyć, że posiada olbrzymi potencjał do modfikacji. Z potencjału tego skorzystano aby przenieść do gry nieco klimatu z Odległej Galaktyki. Na zarejestrowanym gameplay'u znajdziecie efekt zaimportowania do gry serii modów pozwalających na zmianę wyglądu i mechaniki rozgrywki. Aby poznać pełną listę modyfikacji potrzebnych do wprowadzenia w grze takich zmian, zajrzyjcie do opisu filmu na kanale YouTube.
Poniżej wspomniany film, dowód na to, że wojna jednak czasami się zmienia.


KOMENTARZE (4)
Loading..