Gry komputerowe

Nowa zawartość Battlefronta

14W ubiegłym miesiącu miała miejscę premiera dużego dodatku do Star Wars Battlefront. "Zewnętrzne Rubieże" wniosły sporo nowej zawartości do gry, to jednak nie koniec niespodzianek. W tym miesiącu twórcy przygotowali kolejne rozszerzenia. W niedługim czasie gracze otrzymają między innymi eventy z bonusami do doświadczenia czy kredytów, kolejne karty, minidodatki i obchody gwiezdnowojennego święta 4 maja.
Zwolenników płatnych dodatków ucieszą pierwsze informacje o kolejnym dużym DLC, które nosi roboczą nazwę Bespin. Przyniesie ono cztery nowe mapy umiejscowione w Cloud City. Szczególnie intrygująca wydaje się możliwość rozegrania w tej lokacji misji 'Atak AT-AT' - ciekawe jak twórcy to sobie wyobrażają. Dodatek wniesie również dwie nowe postacie specjalne, tym razem będą to Lando Calrissian i Dengar!
Widocznie na postać tak nieznaczącą jak Obi-Wan Kenobi trzeba poczekać na inną okazję.Zwiastun Rogue One odtworzony w Fallout 4

0Niedawno pisaliśmy o modach pozwalających zmienić grę Fallout 4 w tytuł nieco bardziej przystający do realiów Odległej Galaktyki. To nie koniec twórczej działalności fanów na tej platformie. Krótko po premierze zwiastunu Rogue One: A Star Wars Story, przenieśli go oni do świata Fallout-a. Efekt ich pracy możecie zobaczyć poniżej i porównać z wersją oryginalną:
Premiera nowego rozdziału "Knights of the Fallen Empire"

Oficjalna TORa
9
Już dzisiaj osoby, które były subskrybentami 1. kwietnia, otrzymają wcześniejszy dostęp do kolejnego, 12. rozdziału "Knights of Fallen Empire" zatytułowanego "Visions in the Dark". Pozostali będą mogli zagrać w czwartek.

Tym razem udamy się do dżungli Odessenu aby zmierzyć się z Valkorionem i poznać sekret, który wiąże go z nami. W nagrodę otrzymamy nową, potężną broń.Dodatkowo subskrybenci z 1. kwietnia otrzymają kolejne rzeczy związane z droidem HK-55: blaster, wibromiecz i karabin snajperski.

Przypominamy, że starsze newsy związane z grą znajdziecie w naszej bazie danych.

Temat na forum

Star Wars mod do Fallout 4

4Fallout 4, najnowsza gra studia Bethesda, na pierwszy rzut oka nie ma nic wspólnego z Gwiezdnymi Wojnami. Gra spotkała się ze zróżnicowanym przyjęciem wśród fanów, nie można jednak zaprzeczyć, że posiada olbrzymi potencjał do modfikacji. Z potencjału tego skorzystano aby przenieść do gry nieco klimatu z Odległej Galaktyki. Na zarejestrowanym gameplay'u znajdziecie efekt zaimportowania do gry serii modów pozwalających na zmianę wyglądu i mechaniki rozgrywki. Aby poznać pełną listę modyfikacji potrzebnych do wprowadzenia w grze takich zmian, zajrzyjcie do opisu filmu na kanale YouTube.
Poniżej wspomniany film, dowód na to, że wojna jednak czasami się zmienia.

Archiwum wiadomości dla działu "Gry komputerowe"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.