TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Zapowiedź bonusowego rozdziału w "Knights of the Fallen Empire"

2016-08-15 11:48:05 Oficjalna TORaNiedawno, przy okazji wieści o ostatnim rozdziale "Knights of the Fallen Empire", wspomnieliśmy o bonusowej przygodzie, w której zagramy jako droid HK-55. Dziś wiemy nieco więcej.

Będzie ona nosiła tytuł "Shroud of Memory" i ma być bardziej luźna i zabawniejsza niż przygody weterana wojny galaktycznej. HK-55 zostaje umieszczony na nieznanej planecie, w tajnej fortecy znanego z głównej wersji gry tajemniczego szpiega o pseudonimie Shroud i jego zadaniem jest, jakby inaczej, wydostanie się. Podczas ucieczki spotkamy nową towarzyszkę imieniem Z0-0M, którą będzie można zrekrutować. Premiera przewidziana jest na 7. września.

Poniżej krótki klip na zaostrzenie apetytu.Temat na forum
KOMENTARZE (1)

Gry

Darmowe DLC do Lego Star Wars: The Force Awakens już dostępne

2016-08-10 11:03:32 pssiteJeśli odkryliście już wszystkie sekrety Lego Star Wars: The Force Awakens to ucieszy was wiadomość, że twórcy przygotowali dla nas kolejny dodatek. Do dystrybucji trafiło darmowe DLC poświęcone C-3PO i historii związanej ze zdobyciem przez niego czerwonej ręki, którą widzieliśmy w Przebudzeniu Mocy.
W skład DLC wchodzi także kilka nowych modeli i postaci do odblokowania, oto co znajduje się w paczce:

-poziom The Phantom Limb
-C-3PO (Taul)
-2MED2
-CO-34
-GNK-189
-MSE-Y
-O-MR1 (Taul)
-PZ-99 (Taul)
-VL-44 (Taul)
-CR90 Corvette (pełnowymiarowy)
-CR90 Corvette (model)

Poniżej możecie zobaczyć krótki zwiastun dodatku:Naszą recenzję gry znajdziecie TUTAJ.
KOMENTARZE (5)

Gry

Premiera nowego rozdziału w "Knights of the Fallen Empire"

2016-08-08 09:47:15 Oficjalna TORaJuż jutro niektórzy subskrybenci "The Old Republic" otrzymają nowy, ostatni rozdział "Knights of the Fallen Empire" pt. "The Battle of Odessen" (pozostali będą musieli poczekać do 11. sierpnia). Potem czeka nas jeszcze prawdopodobnie anonsowany wcześniej bonusowy rozdział, w którym pokierujemy droidem HK-55. Jego daty jeszcze nie ujawniono.

Arcann wysyła wszystkie swoje siły przeciwko bazie bohatera, który wciąż nie może się otrząsnąć po zdradzie w swoich szeregach. Wszyscy muszą połączyć siły aby pokonać Imperatora.Przypomnijmy, że wydarzenia z ostatniego rozdziału będą prowadzić do zapowiedzianego na Celebration 2016 w Londynie nowego dodatku pt. "Knights of the Eternal Throne", który ukaże się w jesieni.

Temat na forum
KOMENTARZE (3)

Gry

"Galaxy in Turmoil" skasowany.

2016-08-03 07:16:20 CD-ActionPamiętacie jeszcze "Battlefront III: Galaxy in turmoil" wskrzeszany przez fanów tytuł na podstawie anulowanego Battlefronta, o którym pisaliśmy w czerwcu? Nie chcemy z satysfakcją pisać "A nie mówiłem", ale w tym przypadku trudno się nie uśmiechnąć. Z czystego obowiązku wspominamy więc, że tytuł został skasowany przez Electronic Arts działające w porozumieniu z Lucasfilm - to było do przewidzenia. Głos zabrał szef przedsięwzięcia, Tony Romanelli :

Powiedziano mi, że Lucasfilm rozmawiał z EA na temat Galaxy in Turmoil i że EA nie wyraziło chęci kontynuowania projektu. Ich największą obawą była możliwość, że Galaxy in Turmoil odbierze uwagę ich battlefrontowej franczyzie.


Należy jednak pamiętać, że nie jest to oficjalne oświadczenie żadnego ze studiów, a wyłącznie relacja rozżalonego twórcy. Do przewidzenia były także kolejne kroki "studia" które tworzyło projekt. Romanelli zapewnia, że tytuł ukaże się na Steamie, tyle że pozbawiony całej zawartości związanej z marką Gwiezdnych Wojen, ale wcześniej wyląduje na platformie crowdfundingowej.
KOMENTARZE (15)

Gry

Darth Vader bohaterem kolejnego VR Experience

2016-08-02 07:37:53Podczas tegorocznego Celebration Europe szczęśliwcy, którzy odstali swoje w kolejce, mogli pobawić się zestawem HTC Vive i spróbować swoich sił w misji "Trials on Tatooine".

W tym tygodniu ujawniona została kolejna gra tworzona dla hełmów wirtualnej rzeczywistości, a jej bohaterem będzie sam Darth Vader!
Podczas ComicCon Sandiego 2016 opublikowano krótki zwiastun tej produkcji:


Gra ma być zdecydowanie większa i dłuższa niż wspomniane Próby na Tatooine, które były swego rodzaju próbą dla twórców. Ujawniono także, że wydarzenia przedstawione w grze z Vaderem mają być częścią nowego Kanonu. W produkcje zaangażowany jest między innymi David S. Goyer -scenarzysta znany z filmu Batman v Superman: Dawn of Justice, a sam Vader przemówi głosem Jamesa Earla Jonesa!

Warto również przypomnieć, że równolegle trwają prace nad samodzielnym dodatkeim do Star Wars Battlefront, który pozwoli zaatakować Gwiazdę Śmierci w wirtualnej rzeczywistości:


KOMENTARZE (10)
Loading..