TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Jeszcze trochę materiałów z anulowanego Battlefront III

2016-09-21 08:24:56 CD-Action


Jeśli wciąż od czasu do czasu zastanawiacie się jak wyglądałby Battlefront III gdyby zamiast DICE stworzył go zespół Free Radical, to mamy dla was kolejną porcję materiałów.
Dla formalności przypomnijmy jeszcze raz, że chodzi o grę przygotowaną przez twórców pierwszych dwóch gier z serii Battlefront, która według różnych źródeł gotowa była w 80% lub nawet 99%, a na przeszkodzie do jej wydania stanęła zmiana władzy i polityki wydawniczej LucasArts.
Fabularnia niedoszly Battlefront III miał być osadzony między III a IV epizodem, moglibyśmy się wcielić w Hana Solo, Vadera czy Luka, oprócz rozbudowanego trybu multiplayer szykowana była także kampania dla pojedynczego gracza.
Poniższe filmy pochodzą z produkcji w wersji pre-alpha z 2008 roku, cierpią więc na braki typowe dla takiego etapu produkcji. Jednocześnie wydaje się, że dla wszystkich byłoby chyba lepiej żeby były to ostatnie materiały jakie otrzymujemy. Wyciąganie tego trupa z szafy powoduje tylko wysyp kolejnych akcji jak ta związana z Galaxy in Turmoil, której twórcy próbują wykorzystać tęsknotę graczy za czymś czego nie dostali, w bardzo nieelegancki sposób.
KOMENTARZE (11)

Gry

Star Wars Battlefront: Gwiazda Śmierci - zwiastun na premierę

2016-09-19 07:36:32

Jak wspominaliśmy przy okazji darmowego weekendu z dodatkiem Bespin , zbliża się premiera dużej paczki DLC do Star Wars Battlefront. Już jutro, 20 września posiadacze przepustek sezonowych i Ci, którzy zakupią DLC będą mogli zagrać na nowych mapach i wziąć udział w misji zniszczenia Gwiazdy Śmierci. Do gry dołączą także zapowiedziane przy okazji Celebration Europe postacie -Chewbacca i Bossk
Z okazji premiery wydawca przygotował zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej:


KOMENTARZE (8)

Gry

Lego i Gwiezdne Wojny tym razem w Gdańsku

2016-09-16 07:49:36Niedawno stąd o imprezie skierowanej do fanów w różnym wieku organizowanej przez Lego i Cenegę w Galerii Krakowskiej.
Jeśli mieliście za daleko do Krakowa, ale już wyprawa do Gdańska wam nie straszna, to mamy dobrą wiadomość. Już w ten weekend w Galerii Bałtyckiej będzie można zagrać w grę LEGO Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy na konsoli PlayStation®4 i pobawić się klockami, wszystko w ramach kolejnej imprezy z serii "LEGO® Wyspa kreatywności"

„LEGO® Wyspa kreatywności” to miejsce, gdzie wszystko jest możliwe. Tu dzieci mogą dać upust swej kreatywności i zbudować z klocków LEGO wszystko, co tylko przyjdzie im do głowy! Po przekroczeniu magicznego portalu znajdą się w różnych strefach: Wyspa pomysłów, LEGO® NEXO KNIGHTS™, LEGO® NINJAGO, LEGO® Friends, LEGO® City, LEGO® DUPLO® i LEGO® Video Games, gdzie będą mogły bawić się produktami LEGO i brać udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Z kolei dla rodziców w strefie LEGO DUPLO odbędą się warsztaty, podczas których dowiedzą się, jak dzięki zabawie klockami LEGO DUPLO mogą wspierać już od najmłodszych lat wszechstronny rozwój swoich dzieci: motoryczny, emocjonalny i społeczny, wzmacniając przy tym ich kreatywność i wiarę we własne siły.
Biegnijcie więc do Galerii Bałtyckiej 17 i 18 września.
KOMENTARZE (4)

Gry

Mapy z dodatku Battlefront: Bespin czasowo dostępne za darmo!

2016-09-13 08:56:36Jeśli dotychczas nie zakupiliście dodatku "Bespin" do Star Wars: Battlefront, to Electronic Arts przygotowało dla was ciekawą niespodziankę.
Od dziś do 18 września włącznie wszyscy posiadacze Battlefront-a mogą za darmo pograć na czterech mapach, które pojawiły się w ostatnim DLC, po tym czasie aby na nich zagrać trzeba będzie wykupić dodatek. Promocją objęte są wszystkie trzy główne platformy, a więc Playstation 4, Xbox One i PC.

Ponadto już 23 września rozpocznie się "weekend podwójnego doświadczenia" z okazji zbliżającej się premiery rozszerzenia "Gwiazda Śmierci".
KOMENTARZE (12)

Gry

Mos Eisley zrekonstruowana przez twórców drugiego KotOR-a

2016-09-12 08:25:19Obsidian Entertainment to studio, które dało światu takie gry jak Neverwinter Nights II, Fallout: New Vegas, a ostatnio Pillars of Eternity. Fani Gwiezdnych Wojen znają ich jednak głównie za sprawą wybitnego Knights of the Old Republic II: The Sith Lords. Pracownicy studia wielokrotnie sygnalizowali, że chętnie stworzyliby kolejną część gry i widać, że Moc wciąż jest w nich silna, skoro po godzinach tworzą TAKIE rzeczy.
Jason Lewis projektant otoczenia w studiu Obsidian, wraz z grupą 16 innych pracowników, korzystając z dobrodziejstw silnika Unreal Engine 4, stworzyli w wolnym czasie model Mos Eisley.
Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć z projektu, który jest ponoć gotowy w około 90 procentach. Tutaj możecie przeczytać obszerny artykuł, w którym Jason opisuje proces tworzenia tej perełki.
Sam projekt można także pobrać i zwiedzić na własną rękę, na przykład stąd. Twórcy zaznaczają jednak, że do tego potrzebny jest mocny komputer, posiadający przynajmniej kartę Nvidia GTX760 i 16 gigabajtów pamięci RAM. Jeśli zaś chcielibyście w pełni docenić pracę grafików i wyświetlić tekstury w rozdzielczości, dla której zostały przygotowane (2560 x 1440) to niezbędna będzie karta na poziomie Nvidii GTX970 (i dobry panoramiczny monitor).
Pozostaje nam jedynie podziwiać efekty ich pracy i zapłakać nad faktem, że studio nie dostało szansy popracowania nad kolejną częścią KotOR-a.KOMENTARZE (19)

Gry

Bonusowy rozdział "Knights of the Fallen Empire" już dostępny

2016-09-07 08:52:23 Oficjalna TORaJuż dzisiaj zadebiutował bonusowy rozdział "Knights of the Fallen Empire" zatytułowany "Shroud of Memory". Jest to opowieść o HK-55, który zostaje umieszczony na nieznanej planecie w tajnej fortecy znanego z głównej wersji gry tajemniczego szpiega o pseudonimie Shroud i jego zadaniem jest, jakby inaczej, wydostanie się. Podczas ucieczki spotkamy nową towarzyszkę imieniem Z0-0M, którą będzie można zrekrutować. Rozdział ma być luźniejszy i zabawniejszy od głównych przygód bohatera Wojny Galaktycznej.Dodatkowo od wczoraj do 13. września trwa kolejny tydzień łowców nagród. Poza tym pojawiła się kolejna misja rekrutacyjna, w której możemy zwerbować sierżanta Fideltina Ruska, byłego kompana rycerza Jedi.

Temat na forum
KOMENTARZE (6)

Gry

Lego i Gwiezdne Wojny w ten weekend w Krakowie

2016-09-06 22:53:38Jeśli w ten weekend będziecie w Krakowie to zajrzyjcie do Galerii Krakowskiej, będzie tam odbywała się impreza w ramach akcji "LEGO wyspa kreatywności". Wśród wielu atrakcji będzie też możliwość zagrania w jedyną grę ze świata Gwiezdnych Wojen związaną z Epizodem VII - LEGO Star Wars: The Force Awakens. (Naszą recenzję znajdziecie tutaj. )
Na imprezę szczególnie warto zabrać młodsze rodzeństwo lub potomka - będą tam na nich czekały inne atrakcje w strefach Wyspa pomysłów, LEGO® NEXO KNIGHTS™, LEGO® NINJAGO, LEGO® Friends, LEGO® City, LEGO® DUPLO® i LEGO® Video Games.


KOMENTARZE (15)
Loading..