TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Zwiastun otwierający Battlefront II

2017-10-31 07:22:44Preiera Star Wars Battlefront II coraz bliżej, zostały do niej nieco ponad dwa tygodnie, dlatego kolejne materiały promocyjne docierają do nas z coraz większą regularnością. Otrzymaliśmy ostatnio zwiastun trybu jednoosobowego, próbki umiejętności polskich aktorów użyczających głosów w grze, dzisiaj przyszła pora na coś równie dużego. Dzisiaj do sieci trafił zwiastun, który będzie otwierał rozgrywkę w nadchodzącej grze, tak zwany "Launch Trailer" możecie zobaczyć poniżej.


KOMENTARZE (12)

Gry

Star Wars Battlefront II -próbka polskiej wersji [Aktualizacja]

2017-10-27 07:32:35Ofensywa marketingowa Electronic Arts związana z Battlefrontem, trwa w najlepsze. Po becie trybu wieloosobowego i zwiastunie fabularnym, przyszła pora na ujawnienie fragmentu dubbingu, który usłyszymy w polskiej wersji gry. W Leię Organę wcieli się znana polska aktorka Anna Dereszowska, próbke jej starań możecie usłyszeć na filmie poniżej.Jakiś czas temu ujawniono także, Darth Vader przemówi nad Wisłą głosem Mirosława Zbrojewicza.Na razie nie udało się dotrzeć do informacji o tym czy w polskiej wersji gry możliwa będzie zmiana języka.
Premiera gry już 17 listopada na PS4, Xbox One i PC.

Aktualizacja

Przed chwilą pojawił się kolejny film, w którym w rolę Bosska wciela się Piotr Adamczyk.Temat na forum
KOMENTARZE (44)

Gry

Nowa promocja w "The Old Republic"

2017-10-26 14:32:37

W związku z wypuszczeniem na konsole Xbox One gry "Knights of the Old Republic" od kilku dni dostępna jest promocja na stronie głównej gry "The Old Republic". Ci, którzy jeszcze nie mieli takiej możliwości i nie grali, mogą tam uzyskać darmowy dostęp do dodatku "Shadow of Revan". Wystarczy wpisać kod REVANRETURNS w tym miejscu. Dodatkowo po wpisaniu go, dostaniecie dostęp do dodatku "Rise of the Hutt Cartel". Wpisanie zaś kodu KOTORSPEEDER pozwoli cieszyć się inspirowanym grą "Knights of the Old Republic" speederem.Dodatkowo w Cartel Market znajdziecie strój Dartha Malaka za 1650 CC, minimodel statku "Ebon Hawk" z KoTOR za 240 CC, oraz tytuł "Revan's Heir", za 10 CC.

Promocja kończy się 6. listopada.

Temat na forum
KOMENTARZE (13)

Gry

Długość kampanii dla jednego gracza w Battlefront II i fragment rozgrywki.

2017-10-23 07:34:32Kilka dni temu pisaliśmy o nowym zwiastunie zapowiadającym wątek fabularny w Battlefront II. W ten weekend do sieci trafiła informacja o przewidywanym czasie potrzebnym do ukończenia gry. Ponoć tytuł ukończymy już w 5 do 7 godzin. To niewiele, jednak należy pamiętać, że to tylko wstęp do gry w sieci. Twórcy twierdzą, że to czas wystarczający na opowiedzenie historii przy jednoczesnym zachowaniu ducha i klimatu Gwiezdnych Wojen.

Do sieci trafił też całkiem długi fragment rozgrywki z trybu single, na pytanie czy oglądać go w obawie przed spoilerami, musicie sobie odpowiedzieć sami:


KOMENTARZE (29)

Gry

Zwiastun fabularny Battlefront II

2017-10-20 17:24:13Podobała wam się beta Battlefront II? Z naszą krótką opinią mogliście się zapoznać tutaj. Tymczasem Electronic Arts nie ustaje w wysiłkach aby promować grę. Tym razem materiały skupiają się jednak na kampanii dla jednego gracza. Do sieci trafił zwiastun promujący tryb fabularny w nadchodzącej grze, możecie go zobaczyć poniżej. Sama gra do sprzedaży trafi już za niecały miesiąc, 17 listopada.


KOMENTARZE (8)

Gry

Visceral Games zamknięte, gra w uniwersum Star Wars opóźniona

2017-10-19 07:50:23Wczoraj interent obiegła wieść o zamknięciu przez Electronic Arts studia Visceral Games prowadzonego przez Amy Henning, dzisiaj wiemy już nieco więcej. Tworzona przez nich gra ma zostać przemodelowana i dokończona przez inne studio. Wiceprezes EA Patrick Söderlund przyznał, że tytuł czeka wiele fundamentalnych zmian:

Podczas rozwoju gry testowaliśmy różne pomysły z graczami, wysłuchiwaliśmy ich uwag dotyczących tego, w co i jak chcieliby grać, a ponadto uważnie przyglądaliśmy się zmianom na rynku. Stało się oczywiste, że jeśli chcemy dostarczyć doświadczenie, do którego gracze będą chcieli wracać przez długi czas, musimy zmienić założenia tytułu. Zachowamy obłędną grafikę i autentyczność uniwersum Gwiezdnych Wojen. Co najważniejsze, chcemy sprawić, by gra była bogatsza i bardziej zróżnicowana, wykorzystać możliwości naszego silnika Frostbite i przeprojektować główne elementy gry tak, by dać odbiorcom gwiezdnowojenną przygodę o większej głębi.

Wiele wskazuje na to, że grą zajmie sie zespół EA Vancouver i porzucona zostanie koncepcja liniowej przygody dla jednego gracza, czyli "Ucharted w świecie Star Wars", nowy produkt nie ma być już niestety, wyłącznie przygodą w trybie single, wielce prawdopodobne jest usieciowienie rozgrywki. Oznacza to oczywiście opóźnienie tytułu. Dotychczas gra planowana była na rok podatkowy 2019 -czyli okres między kwietniem 2018 a marcem 2019, teraz nie ma na to szans.
Samo Visceral Games zostaje decyzją EA zamknięte po 19 latach istnienia a pracownicy mają zostać przesunięci do innych zespołów. W tym czasie zespół stworzył wiele mniej lub bardziej udanych tytułów: The Lord of the Rings: The Return of the King, James Bond 007: Everything or Nothing, The Simpsons Game, The Godfather, The Godfather II, Dante's Inferno, Army of Two: The Devil's Cartel, Battlefield Hardline, czy też serię Dead Space. To właśnie ta ostatnia seria, mimo sporego sukcesu, kładła się cieniem na działalności firmy. Sam proces produkcji Dead Space II miał pochłonąć 60 milionów dolarów (do tego należy doliczyć spore koszty promocji), a gra sprzedała się na świecie w 4 milionach egzemplarzy co było wynikiem zbyt słabym jak na poniesione koszty.

Tak czy inaczej, Viceral Games jest już historią, a nam pozostaje czekać na nową grę.
KOMENTARZE (53)

Gry

Sony zapowiada Playstation 4 i 4Pro w wersji poświęconej Battlefront II

2017-10-18 07:31:56Sony często przygotowuje edycje specjalne swoich konsol, zwłaszcze w przypadku głośnych, długo wyczekiwanych premeir. Pdobnie będzie w przypadku zbliżającego się wielkimi krokami Battlefront II od DICE, który zadebiutuje już w listopadzie. Sony przygotowało tym razem aż dwie edycje konsoli -osobne dla zwolenników jasnej i ciemnej strony Mocy. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że o ile "jasna" konsola to zwykłe Playstation 4 w wersji slim, to zwolennicy Sithów, Imperium i Najwyższego Porządku otrzymają znacznie mocniejszą Playstation 4 Pro, czy w ten sposób Sony daje do zrozumienia, która z frakcji ich zdaniem jest silniejsza?
W skład obu zestawów wchodzi także stylizowany Dualshock 4 i fizyczna kopia gry.

KOMENTARZE (9)

Gry

Star Wars Battlefront II -beta okiem redakcji

2017-10-13 07:36:59Zakończona w środę beta nowego Battlefront-a była okazją do zapoznania się z grą, która swoją premierę będzie miałą już za nieco ponad miesiąc - 17 listopada. Tymczasem zapraszamy do zapoznania się z naszą krótką opinią o grze.

Lord Bart: W część pierwszą, tą z 2015 roku, nie dane mi było zagrać. Nie dlatego, że nie miałem szansy - nie było ochoty.
W becie części drugiej rozegrałem (wersja PC) po dwa mecze w trybie Galactic Assault: Naboo - Theed i Strike: Takodana oraz obserwowałem jak mój przyjaciel radzi sobie w bitwie kosmicznej z trybu Starfighter Assault. Ten ostatni odpuściłem sobie, bo moim zdaniem wymaga znacznie więcej wprawy i kontrolera ustawionego pod indywidualne preferencje z racji bardzo dużej czułości statków.
Ciężko coś poważniejszego napisać z tak krótkiego czasu gry - BF2k17 wygląda na grę szybką, intensywną, mapy zaś chciałoby się zwiedzić na spokojnie z racji sporej szczegółowości i smaczków. Może taką możliwość udostępni tryb kampanii dla pojedynczego gracza.
Dobrze spisuje się pomysł dodania specjalistycznych klas żołnierzy, którymi gramy, jak również idea gromadzenia punktów w czasie rozgrywki, za które możemy na pewien czas otrzymać dostęp do unikalnych postaci lub pojazdów tj. Dartha Maula czy Slave’a I. Problemem za to, jak zresztą przeważnie w trybie multi, są inni gracze. Klasy postaci wymagają odpowiedniego ich wykorzystania, a tryb Galactic Assault dodatkowo nakłada pewne konkretne czynności, które drużyna powinna wykonywać by odnieść zwycięstwo. A z tym wszystkim bywa bardzo różnie - jedną rozgrywkę udało mi się przegrać do zera, bo nikogo praktycznie nie interesowały zadania, a jedynie radosne strzelanie. Drugą udało mi się wygrać bez strat, bo 3-4 osoby wykonywało dokładnie te czynności, które powinny - a przeciwnik nie.
Na koniec pozostaje stara obawa, ponieważ karty i paczki z nimi zostały w grze, niektóre z nich znacznie zmieniają funkcjonowanie broni i dają poważną przewagę, a wypadają (sensowne, nie skórki) dość rzadko. W przeciwieństwie do ich kupna, które może wypadać na tyle na ile dolarów/euro/złotówek wypadnie z naszego portfela do kieszeni EA i Disneya.
Podsumowując: czy gdybym miał czas, ochotę i pieniądze to kupiłbym drugiego Battlefronta od DICE? Może. Ewentualnie. Za jakiś czas. Z pewnością nie na premierę i nie za kwotę, która jest sugerowana.Lorn: Możliwość zagrania w betę jest zawsze świetną okazją do zapoznania się z grą. W moim przypadku także utwierdzeniem się w tym jak słaby jestem w bitwach kosmicznych - a szkoda bo wyglądają pięknie, ale że niewiele się w nich zmieniło od Battlefronta z 2015 roku to nadal sobie z nimi nie radzę. To nie zarzut, zwyczajnie niekompatybilny jestem z tym trybem :) Jeśli chodzi o walki naziemne to jest zdecydowanie lepiej niż w początkowym okresie życia pierwszej części. Mapa na Naboo już daje więcej możliwości niż dowolna lokacja startowa z oryginału -jest miejsce dla snajperów, dla zaciętej wymiany ognia na mniejszych placach, w końcu są wąskie korytarze gdzie decyduje wyłącznie refleks, no i trochę szczęścia. Podział na klasy jest w końcu wyraźny i sensowny, między innymi dzięki przemodelowaniu systemu umiejętności i kart (do tych wciąż mam mieszane uczucia, zobaczymy jak wyjdzie w praniu). Teraz część istotnych umiejętności jest na stałe przypisana do klasy, nie trzeba jej odblokowywać -duży plus. Odniosłem też wrażenie, że gra została przesunięta nieco w kierunku pełnoprawnego shootera, bronie się zdecydowanie bardziej różnią zastosowaniem i skutecznością, celowanie ma sens a hitbox-y działają bez zarzutu -w “jedynce” początkowo wroga zabijało tyle samo trafień w głowę co w nogę, tutaj celny headshoot może załatwić sprawę. Mam tylko nadzieję, że takie zmiany przyciągną do gry ludzi z pewnymi umiejętnościami, bo ze względu na cele misji, do czerpania pełnej przyjemności potrzebne będzie jeśli nie zgranie drużyny, to przynajmniej rozeznanie zawodników w klasach i umiejętnościach. Miło było pobiegać po mapie zróżnicowanymi klasami z różnych okresów uniwersum, czekam na pełną wersję, gdzie wybór ma być zdecydowanie większy, wtedy dla przyjemności przełączę się na widok z trzeciej osoby aby podziwiać dopracowane modele postaci.
KOMENTARZE (29)

Gry

Zapowiedź nowego patcha do "The Old Republic"

2017-10-08 10:29:21 twórcy TORa

28. listopada zadebiutuje nowy patch do "The Old Republic", zatytułowany "Traitor among the Chiss". Odwiedzimy tam planetę Copero, na której mieszka wspomiana w tytule rasa. Powróci towarzyszka agenta imperialnego, Raina Temple, która będzie nam pomagać w wypełnieniu misji schwytania znanego z "Crisis on Umbara" zdrajcy. Poznamy także niejakiego syndyka Zentę, przywódcę separatystów, którzy chcą doprowadzić do wojny.

Podczas spotkania twórców z fanami w ramach tzw. Kantyn, które tym razem odbyło się w Nowym Jorku, gościem był Timothy Zahn, który cieszył się, że będzie pokazanych więcej chissańskich kobiet, co zawsze chciał zrobić w powieściach. Dodatkowo poznamy rytuały Chissów ich strukturę społeczną itp.

Temat na forum
KOMENTARZE (7)

Gry

Sporo materiałów z bety Battlefront II

2017-10-05 09:56:50Zgodnie z tym o czym pisaliśmy wcześniej, pierwsi szczęśliwcy testują już nowego Battlefront-a, pozostali mogą zrobić to od jutra do niedzieli. Pamiętajcie, że wszyscy, którzy chcą pograć muszą przygotować się na pobranie klienta gry, w przypadku PS4 oznacza to 15GB danych, Xbox One 13GB a na PC-ty aż 23GB. Oczywiście przy okazji otwartych testów do sieci trafia wiele nowych materiałów związanych z grą. Poniżej możecie zobaczyć gameplay-e przedstawiające nowe mapy i tryby.
KOMENTARZE (10)

Gry

Battlefront II z 2005 roku znów grywalny po sieci

2017-10-03 13:17:59Dobry to dzień dla fanów strzelania w realiach Gwiezdnych Wojen. Rano informowaliśmy o nadchodzącej becie nowego Battlefront II od DICE, a teraz mamy dobre informacje dla fanów wersji z 2005 roku.
Gra umarła po zamknięciu usługi GameSpy, co prawda można było grać korzystając z nieoficjalnych serwerów i usług pokroju GameRanger, ale dostęp do nich wymagał nieco zachodu. Dzięki współpracy GoG-a i Disneya można znów grać po sieci. Dodatkowo wprowadzono usługę crossplay, dzięki której zagrać ze sobą mogą zarówno posiadacze wersji zakupionej na GoG-u jak i na Steamie.
KOMENTARZE (14)

Gry

Połączenie serwerów w "The Old Republic"

2017-10-03 09:50:31 Dulfy

Już 8. listopada nastąpi połączenie serwerów w "The Old Republic" (kilku w jeden). Będzie się to nazywało United Forces. Jak będzie wyglądać, pokazuje poniższa grafikaCelem takiego posunięcia jest wg twórców to, aby gracze mogli grać z przyjaciółmi z innych serwerów, znależć nowe gildie, walczyć w większej ilości PvP itp.

Kiedy zalogujemy się do gry otrzymamy m. in. minipeta Mogul NM-1 inspirowanego operacją Karagga's Palace, nowego kompana, Darth(a) Hexid(a) (warunkiem będzie wykonanie 3 misji przez Group Finder, nieważne czy PvE czy PvP do 27. listopada), poza tym dodatkowe osiągnięcie, podwójną ilość doświadczenia itp. - to od 14. listopada.Zdarzyć się też może, że trzeba będzie zmienić imię swojej postaci. Połączenie serwerów nie wpłynie na otrzymane już osiągnięcia, zdobyte twierdze itp., jedynie zresetuje "drzewo genealogiczne". Jeśli chodzi o "nazwisko", to większy priorytet będzie miało to z wyższym poziomem, czyli jeśli mamy "nazwisko" Skywalker na 10 poziomie doświadczenia na serwerze Progenitor, a Organa na poziomie 40. na Red Eclipse, wtedy nasze "nazwisko" po połączeniu serwerów to Organa.

Obecnie limit postaci dla subskrybentów to 52 na serwer. Aby jednak stworzyć nową postać, trzeba będzie usunąć dwie, aby liczba wynosiła 50. W przypadku graczy free-to-play, trzeba będzie "aktywować" postacie, którymi będzie się chciało grać.

O wszystkich zmianach odnośnie połączenia serwerów przeczytacie w tym miejscu.

Co twórcy zaplanowali odnośnie samej gry na dalsze miesiące dowiecie się tutaj.

Temat na forum
KOMENTARZE (19)

Gry

Nowy zwiastun fabularny Battlefront II [Aktualizacja]

2017-10-03 07:54:30Kilka dni temu informowaliśmy o nowym materiale promocyjnym z gry. Tym razem przyszła pora na dłuższy fragment zapowiadający kampanię, fragment w którym wraca pewien stary znajomy, no prawie. Zobaczcie z resztą sami.Ponadto poznaliśmy kilka ważnych informacji związanych z betą. Będzie ona trwała na trzech wiodących platformach w następujących dniach:
4.10 10:00 – Star bety na PS4, XOne, PC dla preorderów
6.10 10:00 – Star bety na PS4, XOne, PC dla wszystkich
9.10 16:00 – Zakończenie bety na PS4, XOne, PC dla wszystkich


Grę sprawdzić będzie można w następujących trybach:
GALAKTYCZNY SZTURM - Obroń Naboo jako żołnierz-klon lub wstąp w szeregi Separatystów i szturmuj pałac królewski. Wykorzystaj 4 odmienne klasy żołnierskie, wzywaj posiłki, zasiądź za sterami pojazdów i zostań bohaterem.
NATARCIE GWIEZDNYCH MYŚLIWCÓW - W trybie natarcia myśliwców ścigaj się z czasem jako członek Rebelii, by zniszczyć gwiezdny niszczyciel nad Fondorem, lub stań do jego obrony jako pilot Imperium Galaktycznego.


Zależnie do dnia, w którym dołączymy do zabawy, dostępne będą następujące zadania specjalne:
4.10: Assault Trooper Challenges - zabij 150 wrogów grając każdą z klas szturmowca.
5.10: Battle Points and Hero Challenges - użyj swoich punktów do stania się bohaterem/łotrem po dobrej oraz ciemnej strony mocy i zabij 20 wrogów.
6.10: Arcade Challenges - ukończ wszystkie 3 scenariusze w trybie Arcade i zarazem zabij minimum 30 wrogów.
7.10: Galactic Assault Challenges - zagraj rundę w Galaktycznym szturmie, pokonaj 20 przeciwników wcielając się w Reinforcementa, a podczas obrony zagraj bohaterem, złoczyńcą i żołnierzem
8-9.10: Starfighter Assault Challenges - kontrolując statek bohatera zniszcz 5 działek, wykonaj 5 celów i 25 razy zgarnij tytuł "Savior Kill Assist".

Posiadaczy komputerów osobistych, chcących zagrać w Battlefront II zainteresują zapewne wymagania sprzętowe:
Wymagania minimalne
Procesor: AMD FX-6350 lub Intel Core i5 6600K
Karta graficzna: AMD Radeon HD 7850 2 GB lub Nvidia GeForce GTX 660 2 GB
RAM: 8 GB
Miejsce na dysku: 15 GB
Połączenie internetowe: minimum 512 kbps
System operacyjny: Windows 7 SP1/8.1/10 (64-bit)

Konfiguracja zalecana
Procesor: AMD FX 8350 Wraith lub Intel Core i7 6700
Karta graficzna: MD Radeon RX 480 4 GB lub Nvidia GeForce GTX 1060 3 GB
RAM: 16 GB
Miejsce na dysku: 15 GB
Połączenie internetowe: minimum 512 kbps
System operacyjny: Windows 10 (64-bit)


AKTUALIZACJA
Ukazał się właśnie zwiastun nadchodzącej bety, możecie go zobaczyć poniżej.


KOMENTARZE (13)
Loading..