TWÓJ KOKPIT
0

Gry

„Kryzys na Umbarze” już dostępny w „The Old Republic”

2017-08-26 09:57:58

W czwartek w „The Old Republic” pojawił się patch 5.4 pt. „Crisis on Umbara”, o którym wspominaliśmy w tym newsie. Jest to flashpoint, możliwy również do ukończenia solo z towarzyszem, wymagający jednak wcześniej skończenia misji „War on Iokath”. Poza tym ograniczeniem, można nie ukończyć „Knights of Eternal Throne” ani „Knights of Fallen Empire” by rozpocząć przygodę na Umbarze. Aby rozpocząć, należy kliknąć na terminal znajdujący się na Odessenie.

Pokonując bossów na Umbarze zyskamy nową walutę, Alliance Recon Data, za którą można kupić parę przydatnych rzeczy, a zwłaszcza twierdzę, czyli ruchomy pociąg, o którym również była mowa w poprzednim newsie. W każdym tygodniu będzie można zdobyć 50 ARD, a ostateczna liczba, z jaką skończymy to 100. Za 60 szt. ARD i 10.000 kredytów kupimy zaproszenie do Dystryktu Handlarzy, gdzie otrzymamy możliwość kupna twierdzy.

Oto jak prezentuje się jej wnętrze:Twierdza ma kosztować tylko 5.000 kredytów. Jest to jednak tylko cena za tył pociągu. Jeśli chcielibyśmy odblokować całość, musimy liczyć się z wydaniem 1.650.000 kredytów.Temat na forum
KOMENTARZE (1)

Gry

10 minut pojedynków powietrznych z Battlefront II

2017-08-22 07:25:53Wczoraj informowaliśmy o zwiastunie , który wyciekł do sieci przed imprezą i spodziewaliśmy się nowych informacji już na właściwej konferencji. Tak też się stało, poniżej możecie zobaczyć materiał z tegorocznego Gamescomu poświęcony walkom kosmicznym.
Przypominamy, że gra będzie miała swoją premierę 17 listopada, a już6 października będzie można wypróbować ją w publicznej becie.


KOMENTARZE (23)

Gry

Bitwy kosmiczne w Battlefront II

2017-08-21 07:49:30W trakcie weekendu do sieci wyciekł nowy zwiastun drugiego Battlefront-a, Electronic Arts nie miało więc innego wyjścia jak tylko oficjalnie pokazać fanom coś co zapewne szykowane było na konferencję podczas rozpoczynającej się właśnie imprezy Gamescom 2017. Zwiastun możecie zobaczyć poniżej, a już dzisiaj o 18:30 odbędzie się wspomniana konferencja, na której zapewne poznamy więcej szczegółów na temat nadchodzącego tytułu.


KOMENTARZE (29)

Gry

Nadchodzi nowy patch do "The Old Republic"

2017-08-16 11:13:35 Oficjalna TORa

22. sierpnia otrzymamy nowy patch do "The Old Republic" zatytułowany "Crisis on Umbara". Rozgrywać się on ma po głównej historii z "Knights of the Eternal Throne". Będzie to Flashpoint, ale z możliwością rozegrania go solo. Dostęp będzie zależny od poziomu postaci oraz poziomu trudności na jakim będziemy chcieli grać.

Kiedy zdrajca zostaje wyśledzony na planecie Umbara, gracze poprowadzą swoją drużynę do walki, zanim galaktyka znowu pogrąży się w wojnie.

Dodatkowo otrzymamy nową fortecę, tym razem dość niezwykłą, a mianowicie ruchomy pociąg.

Zapraszamy do obejrzenia teasera:Temat na forum
KOMENTARZE (15)

Gry

Battlefront II -zamówienia przedpremierowe już w sklepach

2017-08-04 17:05:34Promocja nadchodzącej gry studia DICE trwa w najlepsze. O Battlefront II -bo o nim mowa, wiemy już całkiem sporo. Od kilku dni w sieciach sklepów w Polsce można już kupić pudełka będące zamówieniami przedpremierowymi zawierającymi kody uprawniające do pobrania dodatków z pakietu specjalnego do gry. Jeden z naszych redaktorów wykonał już dla was zdjęcia tych pudełek, możecie je zobaczyć poniżej.Na polskiej stronie poświęconej grze możecie też poczytać o nowym rozwiązaniu wprowadzonym do gry, którym są "Punkty Bitewne".
KOMENTARZE (10)
Loading..