TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Star Wars Battlefront II -Generał Kenobi i mapa na Geonosis

2018-11-27 07:21:56Pisaliśmy ostatnio o nadchodzących aktualizacjach do Star Wars Battlefront II, które ucieszą wszystkich fanów Wojen Klonów. W sieci zadebiutował także długi fragment rozgrywki, pokazujący nową mapę i generała Kenobiego w akcji. Bez zbędnego przedłużania, zobaczcie jak to wygląda:


Przypominamy, że nowa zawartość trafi do gry już w środę.
KOMENTARZE (7)

Gry

Black Friday w Sieci

2018-11-23 07:58:16Jak zapewne wiecie, mamy dziś Black Friday, niezależnie od tego czy ma to sens i praktyczne zastosowanie, warto przejrzeć ciekawe promocje w internecie. Z okazji czarnopiątkowego szaleństwa wyprzedaże na wiele tytułów przygotował Steam, załapało się wiele gier ze świata Gwiezdnych Wojen, więc jeśli czegoś wam brakuje do kolekcji, to jest to wasza szansa. Na Steam-e przecenione zostały między innymi wszystkie części serii Jedi Knight, Knights of the Old Republic, oba oryginalne Battlefronty, czy seria X-Wing. Pełną listę gier znajdziecie tutaj.
KOMENTARZE (10)

Gry

Nowa postać i nowa mapa w Star Wars Battlefront II

2018-11-22 07:43:43Niedawno pisaliśmy o planach ciągłego rozwoju Battlefront II i dodaniu do gry postaci Generała Grievousa, DICE nie spuszcza z tonu i publikuje kolejne zwiastuny.
Z najnowszego dowiadujemy się, że już 28 listopada w ramach darmowej aktualizacji, do gry trafi Generał Kenobi, nowa mapa na Geonosis oraz tryb Galaktycznego Szturmu. Poza tym w ramach łatki wpadną także skórka dla klonów - 212 Oddział Szturmowy, dodatkowy skin dla Grievousa, pojazdy STAP i BARC oraz AT-TE.


KOMENTARZE (36)

Gry

Nowy kompan w „The Old Republic" w grudniu

2018-11-20 12:10:23

Od 14. do 15. grudnia wszyscy ci, którzy będą subskrybentami otrzymają nowego towarzysza. Będzie to twi'lekański pirat, Paxton Rall. Jest to najbardziej groźny osobnik, jakiego widziała galaktyka od czasu inwazji Wiecznego Imperium. Wciąż podróżuje po galaktyce szukając nowych wyzwań, dzięki czemu może stać się niezastąpionym kompanem. Więcej o nim dowiedzieć się można po ukończeniu 9. rozdziału „Knights of the Fallen Empire" na Odessenie.

Specjalny token, dzięki któremu pirat będzie dostępny od razu otrzymacie w mailu 20. grudnia. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarekrutować go w „zwykłej" misji.
KOMENTARZE (11)

Gry

Grievous i Wojny Klonów w Battlefront II

2018-11-07 07:57:44DICE robi co może aby Battlefront II wciąż był atrakcyjny dla graczy, do gry w ostatnich dniach trafił Generał Grievous, którego możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie.
Kolejne oficjalne informacje mówią o nowej mapie, tworzonej zupełnie od podstaw na niespotykaną dotąd w serii skalę. Chodzi o zapowiedziane na 28 listopada Geonosis, które ma być olbrzymim polem bitwy z dostępnymi maszynami kroczącymi AT-TE zrzucanymi między kolejnymi etapami walk. Na mapie będzie też możliwość użycia myśliwców znanych z tego okresu. Razem z tą nowością do gry trafi Obi-Wan Kenobi, jakiego znamy z czasów Wojen Klonów.

Ostatnia nowość jest póki co plotką. fani dotarli ponoć do zawartości gry, która sugeruje, że wkrótce do gry mogą trafić postacie Ahsoki Tano i Padme Amidali, czas pokaże.


KOMENTARZE (6)
Loading..