TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Battlefront II z aktualizacją 1.2

2018-02-22 08:01:54Star Wars Battlefront II mimo ciężkiego startu wciąż się rozwija. Upubliczniona kilka dni temu aktualizacja do wersji 1.2 wprowadziła nowy tryb rozgrywki i sporo usprawnień.
Nowy tryb nosi nazwę "Jetpack Cargo", lub po polsku "Ładunek". Jest to wariacja na temat znanego Capture the flag. gracze podzieleni na dwie drużyny walczą o znajdujący się na środku mapy ładunek, który następnie muszą przetransportować we wskazane na mapie miejsce. Dodatkowej dynamiki rozgrywce nadaje możliwość korzystania z plecaków rakietowych. Niestety nowy tryb rozgrywki został udostępniony tylko w ramach trwającego wydarzenia, więc musicie się spieszyć aby go poznać zanim zniknie z gry.

W ramach aktualizacji poprawiono balans bohaterów. Zmian doczekali się Boba Fett, Imperator Palpatine, Rey, Kylo Ren, Luke Skywalker, Chewbacca, Yoda, Lando Calrissian i Darth Vader. Zmieniono także balans piechoty, Heavy Trooper może teraz nieco dłużej używać swojego działka.

Dodatkowe zmany dosięgnęły konkretnych elementów rozgrywki. Panowie z DICE wzięli pod lupę między innymi uniki, teraz przewrót daje krótszą ochornę niż wcześniej -cooldown pozostał bez zmian, ale łatwiej trafić gracza, który wykonał fikołka. Zmieniono także kilka elementów z ekonomii, drobne poprawki dotknęły systemu nagród i kart.

Aktualizacja ucieszy też osoby korzystające z trybu arcade. Od teraz z botami można grać także na mapach Kashyyyk, Hoth, Endor, Crait, Jakku oraz na pokładzie Drugiej Gwiazdy Śmierci.

Pełną listę zmian możecie zobaczyć tutaj


KOMENTARZE (5)

Gry

Electronic Arts straci prawa do marki Star Wars?

2018-02-21 07:29:11W pierwszych słowach tego artykułu należy wyraźnie podkreślić, że na razie są to niepotwierdzone choć liczne plotki, do których nie ustosunkowała się żadna ze stron. Skoro już formalność mamy za sobą to możemy przejść do treści właściwej.

W ostatnich dniach internet obiegła wiadomość jakoby Disney nie był zadowolony ze współpracy z Electronic Arts. Na takie stanowisko giganta miały mieć wpływ słabsza od zakładanej sprzedaż Battlefront II oraz przede wszystkim cios wizerunkowy zadany przez aferę z płatną zawartością w grze. Władze Disney'a miały mieć pretensje o to, że tuż przed premierą VIII epizodu wokół marki Star Wars wytworzyła się negatywna atmosfera. Wpływ na złą ocenę współpracy ma też mieć mała ilość wydawanych gier. EA obiecywało stały rozwój po powolnym starcie, tymczasem kolejne projekty są zamykane bądź restartowane. Sytuacji nie ratuje także powolna agonia TOR-a.
Według tych samych źródeł Disney i Lucasfilm prowadzą już zaawansowane rozmowy z potencjalnymi następcami, którymi miałyby być Activision lub Ubisoft. Co byście powiedzieli na strzelaninę w świecie Gwiezdnych Wojen w stylu ostatniego Call of Duty, albo grę z otwartym światem jak w ostatnim Assassin's Creed? Należy oczywiście wziąć pod uwagę, że taki ruch oznaczałby kolejne opóźnienia, dotychczas planowane gry zostałyby zapewne anulowane, a proces tworzenia nowych tytułów zajmie kilka lat.
KOMENTARZE (30)

Gry

Nowe promocje w "The Old Republic"

2018-02-15 19:47:18 Oficjalna TORa

W "The Old Republic" pojawiły się kolejne promocje, dla obecnych i byłych subskrybentów. I tak:

Obecni subskrybenci:

- Mogą przekazać znajomym, którzy także opłacają abonament kod SWTORSHARETHELOVE, który ci muszą wpisać na tej stronie i wtedy dostaną 30 dni gry za darmo. Wykorzystać go należy do 27. lutego.

- Otrzymają pojazd Chiss Talon Interceptor oraz zbroję Force Veteran, o których pisaliśmy w tym newsie - pojawią się one w ich skrzynkach mailowych w grze od 1 marca.

Byli subskrybenci:

- Odnowienie subskrypcji do 27. lutego poskutkuje 30 dniami gry za darmo po wpisaniu kodu podanego wyżej na wspomnianej wcześniej stronie.

- Podobnie jak obecni subskrybenci otrzymają oni wymienione pojazd i zbroję.

Uwagi:

- Aby otrzymać 30 dni za darmo, konto musiało być nieaktywne przez 90 lub więcej dni przed 13. lutego. Podobne restrykcje dotyczą kodu.

Dokładniejsze informacje znajdziecie na tej stronie.
KOMENTARZE (8)

Gry

Wieści od Electronic Arts

2018-02-05 23:17:18W zeszłym tygodniu firma Electronic Arts na spotkaniu z inwestorami podzieliła się wynikami finansowymi za rok 2017 oraz planami na przyszłość. Z informacji tych wynika kilka ciekawych informacji.

Po pierwsze, w rozumieniu inwestorów Battlefront II poniósł porażkę. Jest to o tyle ciekawe, że wynik na poziomie 7 milionów sprzedanych kopii większość film wzięłaby "w ciemno", mówi się Elektronicy liczyli jednak na około 14 milionów czyli wynik jaki osiągnęła "jedynka". Słabszy niż zakładany wynik był oczywiście efektem zamieszania związanego z płatną zawartością i loot box-ami. Wynik ten może spowodować zaburzenie zakładanego planu wydawniczego, zgodnie z którym kolejne części Battlefront-a miały wychodzić co dwa lata, na zmianę z Battlefieldem. O ile zakładany na ten rok Battlefield ukaże się na pewno, o tyle premiera Battlefront III w 2019 roku stanęła pod znakiem zapytania. Ponadto do Battlefront II wkrótce powrócą mikrotransakcje -szczegóły mamy poznać w marcu.

Ponadto, pod koniec zeszłego roku Electronic Arts ostatecznie wykupiło twórców Titanfall-a -Respawn Entertainment. Zespół pracujący obecnie nad grą w świecie Gwiezdnych Wojen, ich gra ma się ukazać w roku fiskalnym 2020 -czyli miedzy kwietniem 2019 a marcem 2020.

Na koniec ogłoszono, że opóźnieniu uległ Anthem, nowa gra od BioWare ukaże się dopiero w 2019 roku.


KOMENTARZE (34)
Loading..