TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Wzmocnienia w zespole pracującym nad Gwiezdnymi Wojnami

2018-05-29 07:41:48Blair Brown, człowiek który przez niemal sześć lat pracował w Bioware, pochwalił się na swoim profilu na Twetterze, że już niedługo dołączy do zespołu tworzącego grę ze świata Gwiezdnych Wojen. Jak zwykle w tej sytuacji, niewiele wiadomo. Na konkrety będziemy musieli pewnie poczekać conajmniej do nadchodzących targów E3, a może dłużej.
Nadzieję budzi doświadczenie twórcy, pracował przy takich grach jak Dragon Age: Inkwizycja i ostatnio przy Anthem, czyli tytułach nastawionych na opowiadanie historii i rozwój bohatera. Blair ma dołączyć do studia Respawn Entertainment złożonego z weteranów branży, którzy ostatnio stworzyli dwie części Titanfall-a a teraz pracują nad niezapowiedzianą grą ze świata Star Wars.

Różne źródła twierdzą, że EA nie ma zamiaru oszczędzać na grze od Respawn, ponieważ firmie potrzebny jest sukces związany z marką Star Wars. Nie da się ukryć, że byłby on mile widziany a mając w pamięci wpadkę z Battlefront II, ciągle spadającą ilość graczy w The Old Republic i zamknięcie studia Visceral, potrzebny niczym tlen.
Czekamy więc na targi E3, te rozpoczną się już 9 czerwca.
KOMENTARZE (21)

Gry

Nowości w „The Old Republic"

2018-05-21 10:05:04

Od kilku dni w „The Old Republic" dostępny jest patch 5.9, w którym kończy się przygoda ze zdrajcą Outlandera. Zatytułowany jest „The Nathema Conspiracy" .Powracają także kompani - Felix Iresso (Jedi Consular), Mako (Bounty Hunter) oraz Akavi Spaar (Smuggler). Te dwie ostatnie, jak się okazuje, pracowały razem.

O pozostałych nowościach w patchu 5.9 przeczytać możecie m. in. tutaj.

Jeśli wierzyć plotkom, o których również pisaliśmy, patch 6.0 wprowadzi zupełnie nowy dodatek.
KOMENTARZE (4)

Gry

Star Wars Battlefront II Sezon 2

2018-05-11 07:37:51Star Wars Battlefront II nie przestaje się rozwijać. Mieliśmy sezon pierwszy związany z Ostatnim Jedi, niedawno otrzymaliśmy czasowy tryb Noc na Endorze , a już za moment rusza Sezon drugi będący równocześnie fragmentem kampanii reklamowej filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie .

Sezon drugi rozpocznie się już 16 maja, otrzymamy w nim między innymi znaną z pierwszej części mapę w pałacu Jabby, oraz nowy tryb "Zmagania Bohaterów", w którym gracze zmierzą się ze sobą w dwuosobowych zespołach.
Twórcy wysłuchali też fanów i nowa aktualizacja wprowadzi tryb Arcade dla myśliwców, dzięki czemu będzie można poćwiczyć "na sucho".
Fani dodatkowych strojów dla bohaterów znajdą teraz w grze skórki inspirowane Powrotem Jedi, będą więc Lando Calrissian w przebraniu strażnika na skifie czy Leia w stroju łowcy nagród Boushha.
Uprzedzając pytanie: Nie, nie wiadomo nic na temat Leii w metalowym bikini.

Więcej atrakcji związanych z drugim sezonem twórcy przewidzieli na przełom maja i czerwca, czyli przy okazji premiery filmu, będziemy was informować na bieżąco.
KOMENTARZE (14)

Gry

Czwarty maja w grach komputerowych

2018-05-04 15:20:58


Z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen firmy przygotowują zwykle pewne atrakcje dla fanów, nie inaczej jest w świecie gier komputerowych. Fani elektronicznej rozgrywki mogą skorzystać z kilku ciekawych promocji. Poniżej możecie je zobaczyć, pogrupowane mniej więcej według platformy.

Apple i Google Play -czyli plaftormy mobilne-W grze Star Wars: Force Arena gracze mogą się już zapisać na wydarzenie związane z nadchodzącą aktualizacją gry dla filmu Solo: A Star Wars Story, jeśli zarejestruje się 200 000 osób, wszyscy gracze otrzymają Legendarną Dziką Kartę, dodatkowo dziś dostępna jest do zakupu paczka "urodzinowa"
-W grze Star Wars: Commander gracze otrzymają od dzisiaj do 10 maja, 30% zniżki na zakupy.
- W Star Wars: Galaxy of Heroes logując się 4 maja, możemy liczyć na 25% więcej kryształów oraz na nowe stroje dla Hana Solo.
-Zarówno posiadacze telefonów od Apple jak i Androidem mogą za darmo pobrać grę Star Wars Pinball 6 a stoły do niej zakupić z 50% zniżką.
-W sklepie Apple i Android 50% zniżką objęta została mobilna wersja Star Wars: Knights of the Old Republic

PC Master Race(r)

- Jeśli posiadacie konto na GOG-u to możecie w promocyjnej cenie zakupić kultowe Star Wars: Episode I: Racer
- Steam zaproponował 75% promocję na następujące tytuły: Star Wars: Battlefront II (2005), LEGO Star Wars: The Complete Saga i Star Wars: Rebellion
-Humble przecenił niemal wszystko o 66%, więc po prostu zerknijcie tutaj

PS4 i Xbox -czyli konole

-Posiadacze konsol PS4 i Xbox mogą liczyć na 50% obniżkę następujących tytułów: Star Wars: The Clone Wars Republic Heroes i Star Wars: The Force Unleashed
-W części sklepów internetowych Star Wars Battlefront II (2017) przeceniony został o 50%
-Na obie konsole został też przeceniony o 50% Star Wars: Pinball
KOMENTARZE (16)
Loading..