TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowe DLC do Battlefronta II skupi się na Ataku Klonów

2018-06-09 23:13:48Wygląda na to, że Sezon Solo, o którym pisaliśmy niedawno, to nie koniec atrakcji dla graczy wciąż spędzających czas z drugim Battlefrontem. Dodatek skupiający się na okresie Wojen Klonow zadebiutuje jeszcze tego lata, a wśród nowych postaci znajdą się między innymi Obi Wan-Kenobi, hrabia Dooku, generał Grievous i Anakin Skywalker. Do gry trafi również planete Geonosis i według tego co obiecali twórcy, mapa tam osadzona ma być największa w grze.
Oprócz tego w grze pojawią się nowe opcje społecznościowe i tryb walk myśliwców.
KOMENTARZE (11)

Gry

Powstaje Star Wars Jedi: Fallen Order

2018-06-09 22:45:05Targi E3 to coroczne święto fanów elektronicznej rozgrywki, to na nich dowiadujemy się o nowych tytułach, to tutaj oglądamy pierwsze zwiastuny.
Dzisiaj odbyła się konferencja Electronic Arts i poza zwyczajowymi zapowiedziami nowej Fify, czy Battlefield-a, dostaliśmy coś dużego.
Electronic Arts zapowiedziało oficjalnie grę tworzoną przez zespół Respavn Entertainment, twórców Titanfall-a. Gra nosi tytuł Star Wars: Jedi – Fallen Order, rozgrywać się będzie między epizodami III i IV i zagramy w nią w grudniu 2019 roku -termin nieprzypadkowy, zbieżny z premierą epizodu IX. Ruszyła już oficjalna strona gry i choć na razie jest pusta, to zapewne warto ją śledzić.
To na razie wszystkie informacje jakie mamy o tytule, pozostaje czekać na więcej.
KOMENTARZE (22)

Gry

Star Wars Battlefront II: Sezon Hana Solo

2018-06-07 07:47:45Jakiś czas temu wspominaliśmy, że DICE planuje sezon Battlefront-a II poświęcony nowemu filmowi. Podobnie jak w przypadku Ostatniego Jedi otrzymamy nową mapę, tryb rozgrywki oraz bohaterów związanych z aktualnie promowanym filmem. W ramach najnowszej aktualizacji zapuścimy się do kopalni na Kessel i zmierzymy w Konwoju, asymetrycznym trybie gry, w którym jedna ze stron stara się uciec z cennym ładunkiem, zaś druga ma jej w tym przeszkodzić. Ponadto będzie można zasiąść za sterami Sokoła Millennium Landa. Ma być szybszy, ale mniej wytrzymały niż wersja z klasycznej trylogii. Całość dostępna będzie od 12 czerwca, a na razie możemy nową zawartość zobaczyć na zwiastunie.


KOMENTARZE (13)

Gry

Star Wars od EA Vancouver jednak z singlem?

2018-06-06 07:35:16Po zamknięciu studia Visceral Games wydawało się, że temat "Uncharted w świecie Gwiezdnych Wojen" jest zamknięty, być może pośpieszyliśmy się jednak z takim wyrokiem.
Studio EA Vancouver, które przejęło grę, zatrudnia właśnie osoby do pracy przy nowym tytule, a wśród wyzwań dla nowych pracowników znajduje się między innymi "zadanie dopasowanie funkcji sieciowych gry związanych z narracją dla pojedynczego gracza i zachowanie spójności z multiplayerem. " Oczywiście dalej jest też mowa o unikalnej rozgrywce online i otwartym świecie, ale pozwala to dostrzegać światełko w tunelu. Wiele wskazuje na to, że nowy tytuł będzie budową i strukturą gry przypominał nieco takie tytuły jak Tom Clancy's The Division, Ghost Recon: Wildlands czy nawet Borderlands.
Na konkrety przyjdzie nam zapewne jeszcze długo poczekać, jak do tej pory Electronic Arts nie zapowiedziało niczego spektakularnego na swoją prezentację podczas zbliżających się targów E3.
KOMENTARZE (11)
Loading..