TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowa zawartość w Battlefront II

2018-08-28 07:29:02Na tegorocznych targach E3 otrzymaliśmy zapewnienie twórców o ciągłym rozwoju ich drugiego Battlefront-a. Wygląda na to że obietnice są teraz przekuwane w wymierne efekty. Jeszcze przed końcem miesiąca do gry trafić ma nowa zawartość dotycząca Wojen Klonów. Jednak ma początek nie ma co liczyć na Anakina Skywalkera czy Greviousa, DICE zdecydowało się zacząć skromniej dlatego od 29 sierpnia w grze pojawią się żołnierze 41. Elitarnego Legionu i 327. Korpusu Galaktycznego, dostępni do odblokowania za wewnętrzną walutę gry.Do gry na stałe wróci także tryb Łowy Ewoków, dostaniemy również nową mapę do trybów potyczki i arcade -Pałacowy Hangar na Naboo. Pczkę domknie kilka nowych emotek i pozy odblokowywane za walutę gry.
KOMENTARZE (15)

Gry

Zaczynają się targi Gamescom 2018

2018-08-21 07:46:14Czterdzieści dziewięć dni -tyle czasu minęło, od kiedy ostatnio mieliśmy coś nowego do przekazania w temacie gier z Gwiezdnych Wojen. A i tak była to informacja o odejściu Amy Henning. Czy w tym czasie wydarzyło się coś ciekawego? Otóż nie. Oczywiście można to złożyć na karb wakacyjnego sezonu ogórkowego, ale tylko częściowo. Bardzo skromne wieści z tegorocznych targów E3 zdają się potwierdzać, że nie czeka nas w tym (ani w przyszłym?) roku już nic ciekawego w temacie elektronicznej rozgrywki spod znaku Star Wars.

Wspominamy o tym, ponieważ u naszych zachodnich sąsiadów rozpoczynają się dzisiaj drugie najbardziej znane targi gier -Gamescom. Electronic Arts co prawda zapowiedziało na nich swoją obecność, ale będzie tam promować Battlefield V, który ma już spore problemy PR-owe, choć do premiery jeszcze daleko -a ponoć nauczyli się na błędach z Battlefront II...

Jeśli jednak jesteście zainteresowani targami, to poniżej znajdziecie kanał YouTube, na którym o godzinie 11:00 transmitowana będzie ceremonia otwarcia.


KOMENTARZE (23)
Loading..