TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Star Wars Jedi: Fallen Order ze zwiastunem premierowym

2019-10-30 21:48:08Choć do premiery Star Wars Jedi: Fallen Order pozostały jeszcze nieco ponad dwa tygodnie, Electronic Arts zdecydowało się udostępnić okazyjny zwiastun już dzisiaj. Przypominamy, że gra zadebiutuje już 15 listopada na platformach Playstation 4, XBOX One i PC.


KOMENTARZE (4)

Gry

Star Wars Jedi:Fallen Order -twórcy o inspiracjach i crunchu

2019-10-25 14:02:44Najwyraźniej wchodzimy w fazę kampanii reklamowej, w której dzień bez newsa o Fallen Order jest dniem straconym, a twórcy zamierzają z tego korzystać. Kasumi Shishido będący producentem gry wyjaśnił wczoraj jedno ze źródeł inspiracji przy tworzeniu tytułu, które wpłynęło na to, że będziemy mogli modyfikować miecz świetlny w grze:

Modyfikowanie miecza świetlnego to naprawdę świetna zabawa. Właściwie, to zainspirował nas warsztat służący do tego w Disneylandzie.


Innego wywiadu udzielił dla portalu Eurogamer, Stig Asmussen pełniący w Respawn Entertainment funkcję reżysera nadchodzącego Star Wars Jedi: Fallen Order. Stwierdził on, że w firmie miało miejsce zjawisko dobrowolnego crunchu (duża ilość pracy w nadgodzinach aby dotrzymać termin).

Zrobiliśmy coś innego, niż to do czego byłem przyzwyczajony podczas prac nad innymi projektami. Tam crunche były przymusowe. Zasadniczo ktoś przychodził i mówił, że mam pracować tyle i tyle. Myślę, że każdy traktuje bardzo poważnie swoje obowiązki i podchodzi do tego z odpowiedzialnością. Czemu więc mamy traktować ludzi jak dzieci i mówić im co i kiedy mają robić? Jeżeli więc zdecydujesz się zostać dodatkowe godziny w pracy, to my zadbamy byś miał jedzenie i odpowiednie warunki. Możesz więc stworzyć harmonogram dodatkowych zmian, a liderzy zespołów zostaną z Tobą byś czuł, że nie jesteś sam.


Trudno powiedzieć, czy to dobre rozwiązanie, a o jego "dobrowolność" należałoby pewnie zapytać pracowników, z drugiej strony z pracą w nadgodzinach spotkał się chyba każdy.

O tym, jaki wpływ na grę miały różne inspiracje oraz "dobrowolny" crunch, przekonamy się już 15 listopada na Playstation 4, XBOX One i PC.
KOMENTARZE (5)

Gry

Star Wars Jedi: Fallen Order na nowym materiale

2019-10-23 07:51:38Wygląda na to, że promocja Fallen Order ruszyła pełną parą. Po fragmentach rozgrywki i pierwszych reakcjach na grę, otrzymujemy kolejne materiały z nią związane, a wszystko w kilkudniowych odstępach czasu. To miła odmiana po wcześniejszych długich miesiącach ciszy. Tym razem twórcy udostępnili krótki filmik pokazujący proces tworzenia robota, który będzie nam towarzyszył w czasie rozgrywki.Deweloperzy nie są już też tak tajemniczy jak wcześniej, chętnie rozmawiają o grze. Blair Brown rozmawiał z dziennikarzem US Gamera i zdradził, że chociaż w produkcji przyjdzie na zwiedzić bardzo rozległe światy, to pozbawiona jest ona możliwości szybkiej podróży.

„Duża część gry to przejścia, powrotne przejścia i eksploracja. Brak szybkiej podróży zachęca gracza do zejścia z utartych ścieżek, znalezienia szybkich tras i opanowania lokacji. Również w trakcie przygody zobaczysz pewne rzeczy, których nie zobaczyłbyś, gdybyś za każdym razem szybko poruszał się po wyznaczonej ścieżce.”Premiera gry już 15 listopada na Playstation 4, XBOX One i PC.
KOMENTARZE (3)

Gry

Premiera nowego dodatku do „The Old Republic"

2019-10-22 10:23:38

Dziś zadebiutuje nowy, duży dodatek do „The Old Republic pt. „Onslaught", darmowy dla subskrybentów.

Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy skończyło się poprzednie, krótkie wprowadzenie w „Jedi Under Siege". Wojna między Imperium Sithów a Republiką wybucha na nowo. Nasza postać, która powstrzymała Valkoriona i jego córkę, musi na nowo stanąć do walki na czele Sojuszu. Dodatek rozpocznie się na Korelii, którą zaatakowały wojska Sithów pod wodzą Dartha Malgusa.

Kilka ważniejszych informacji:

- Pojawi się nowa planeta, Onderon a także stacja przemytnicza, Mek-sha.

- Otrzymamy nowy flashpoint na Korelii.

- Pojawi się nowa Operacja, rozgrywająca się na Dxunie, w której głównymi przeciwnikami mają być siły Korporacji Czerka.

- Pojawi się nowa grywalna rasa, o której już wspominaliśmy, Nautolanie.

- Poziom doświadczenia ma być podniesiony do 75.

- Pojawią się nowe rodzaje przedmiotów oraz większa opcja personalizowania ekwipunku.

- Prawdopodobnie powrócą kolejni starzy towarzysze gracza. Niekoniecznie od razu, ale kilku pojawi się w dodatku.


KOMENTARZE (13)

Gry

Fallen Order wysłany do tłoczni

2019-10-21 09:52:07Wygląda na to, że możemy być spokojni o terminową premierę Star Wars Jedi: Fallen Order. Za pośrednictwem Twittera twórcy podzielili się informacją o zakończeniu prac nad grą i wysłaniu płyty do tłoczni. To dobra informacja dla wszystkich fanów czekających na nowy tytuł od studia Respawn, zwłaszcza że pierwsze opinie o produkcji są bardzo obiecujące.


KOMENTARZE (8)

Gry

Nowe fragmenty z rozgrywki Star Wars Jedi: Fallen Order

2019-10-18 12:02:51Premiera Star Wars Jedi: Fallen Order zbliża się wielkimi krokami, więc kampania reklamowa nabiera tempa. Podczas "Potrójnego Piątku Mocy" ujawniono figurki i zabawki, między innymi z postaciami z gry, do sieci trafił też poniższy zapis z rozgrywki. Jest to kilkia minut z dwóch godzin, które zaprezentowano członkom wybranych redakcji z całego świata. Ważniejsze od samego filmu są jednak opinie redaktorów, którzy zgodnie potwierdzają że gra od Respawn może być jedną z najlepszych produkcji w świecie Gwiezdnych Wojen. Fallen Order ma być ponoć pozycją bardzo rozbudowaną, przepełnioną klimatem Gwiezdnych Wojen. Jeśli ślowa dla was to za mało, poniżej możecie zobaczyć wspomniany fragment rozgrywki.
Gracze z całego świata będą mogli sprawdzić tytuł już 15 listopada w dniu jej premiery na Playstation 4, XBOX One i PC.Pecetowców zainteresują też pewnie ujawnione kilka dni temu wymagania sprzętowe gry.

Minimalne:
OS: Windows 7 64-bit.
CPU: Intel Core i3-3220 2-Core 3.3 GHz, AMD FX-6100 6-Core 3.3GHz.
RAM: 8 GB.
GPU RAM: 1 GB.
GPU: GeForce GTX 650 / Radeon HD 7750.
HDD: 55 GB.
DX: DirectX 11

Zalecane:
OS: 64-bit Windows 7/8.1/10
CPU: i7-6700K /Ryzen 7 1700
RAM: 16 GB
GPU: RX Vega 56 /GTX 1070
HDD: 55 GB.
DX: DirectX 11

To jak, "pójdzie"?
KOMENTARZE (10)
Loading..