TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Star Wars Jedi: Fallen Order -Rozszerzony zapis z rozgrywki

2019-06-26 08:38:32Zaledwie wczoraj pisaliśmy o zbliżającej się grze studia Respawn Entertainment, a dzisiaj mamy kolejną porcję informacji. Do sieci trafił rozszerzony o ponad dziesięć minut zapis rozgrywki z nadchodzącego tytułu, możecie go zobaczyć poniżej.
Ujawniono także projekty okładek, z których wynika, że grę otrzymamy w pełnej polskiej wersji z dubbingiem. Nie wszystkim się taka informacja spodobała. W internecie rozgorzało wiele dyskusji na temat wyższości pełnej lokalizacji nad wersją z napisami. Kontrowersje wzbudzał także domniemany brak możliwości zmiany wersji -zwłaszcza w wersjach konsolowych. Wielu fanów słusznie zauważyło, że lokalizacja może mieć negatywny wpływ na klimat produkcji osadzonej w świecie Gwiezdnych Wojen, wyrosłym przecież w języku Shakespeare'a. Na szczęście wnioski o jedynej wersji pełnej lokalizacji wydają się być pochopne, bardziej dociekliwi dotarli do informacji, z których wynika, że być może gracze w Polsce będą mieli możliwość wyboru języka, jaki chcą usłyszeć w grze.

KOMENTARZE (31)

Gry

Star Wars Jedi: Fallen order -co nowego wiemy o grze.

2019-06-25 08:04:02Zainteresowanie wokół nadchodzącej gry studia Respawn nie maleje. Dba o to studio, dba o to również samo Electronic Arts, które w kontrolowany sposób pozwala "przeciekać" informacjom do mediów społecznościowych.
Jednym z pytań, które od prezentacji rozgrywki na E3 (czy też EA Play) zadawali sobie fani, było to o możliwość odcinania kończyn za pomocą miecza świetlnego, jak miało to miejsce w kultowym Jedi Outcast. Na wspomnianym filmie widać, że nie ma takiej możliwości, stanowisko w tej sprawie wyjaśnił Justin Perez -starszy projektant w Respawn Entertainment. Potwierdził on, że odcinanie kończyn będzie możliwe tylko w przypadku droidów i potworów, w przypadku "postaci humanoidalnych" będzie to zwykle niemożliwe chyba że będzie związane z wątkiem fabularnym. Wszystko przez wytyczne Disney'a, który chce pozostać firmą "przyjazną rodzinie". Ktoś złośliwy mógłby zapytać jak w galaktyce pełnej różnych gatunków odróżnić potwora od zwierzęcia, no i co z inteligentnymi rasami niehumanoidalnymi, ale przecież wśród fanów Gwiezdnych Wojen złośliwców brak. Głos w tej sprawie zabrała również Tatyana Drewry Carvin, pracująca przy Wojnach Klonów, potwierdziła ona słowa Pereza, Disney daje bardzo wyraźne wytyczne odnośnie ukazywania przemocy, jest przeciwny ukazywaniu krwi oraz dekapitacji, a jeśli się taka zdarzy, to należy ją stosownie kamuflować -na przykład odjazdem kamery na drugi plan.

Z dobrych informacji warto dodać, że twórcy nowego tytułu walkę wzorują na seri Dark Souls. Oczywiście nie ma ona być aż tak trudna, jak w przypadku pierwowzoru, ale ma zawierać elementy taktyczne, aby nie sprowadzała się wyłącznie do mordowania jednego przycisku myszki/pada. Przeciwnicy będą zróżnicowani i o ile szturmowiec zginie od dobrze odbitego strzału z blastera lub odpowiedniego cięcia mieczem, tak mocniejsi przeciwnicy będą wymagali bardziej "soulsowego" podejścia.

Gra ma również nie być w 100% liniowa, do dyspozycji otrzymamy statek i załogę. Nasz pojazd będzie pełnił funkcję bazy wypadowej, którą będziemy w dowolnej kolejności odwiedzać kilka planet. Dostęp do części lokacji początkowo może być ograniczony i będzie wymagał powrotu, gdy opanujemy odpowiednie zdolności.

Wygląda to wszystko ciekawie i nawet jeśli nie wszystkie marzenia graczy się spełnią, to wygląda na to, że jest na co czekać.


KOMENTARZE (19)

Gry

Powrócą fizyczne wydania klasycznych gier

2019-06-18 07:52:25Wygląda na to, że wszyscy, którzy chcieliby zakupić fizyczne wydania klasycznych gier ze świata Gwiezdnych Wojen, już niedługo będą mieli taką okazję. Za sprawą studia Limited Run Games do sprzedaży trafią pudełkowe wydania następujących tytułów:

Star Wars
Star Wars: Bounty Hunter
Star Wars: Dark Forces
Star Wars Episode I: Racer
Star Wars: Empire Strikes Back
Star Wars: Jedi Knight
Star Wars Jedi Knight II - Jedi Outcast
Star Wars Jedi Knight - Jedi Academy
Star Wars: Racer Revenge
Star Wars: Rebel Assault
Star Wars: Shadows of the Empire
Star Wars: TIE Fighter
Star Wars: X-Wing

Wszystkie wydane zostaną w ramach serii Limited Run Games Star Wars Collector's Edition. Pierwsza w sprzedaży pojawi się Star Wars: Bounty Hunter już 28 czerwca, kolejne gry ukazywać się będą co miesiąc. Poszczególne gry dostępne będą na wybrane platformy, wspomniany Bounty Hunter wydany zostanie w wersji na Playstation 4, na razie nie podano informacji o kolejnych tytułach. Aktualnie nie ma też żadnej informacji o dystrybucji gier w Polsce.


KOMENTARZE (15)

Gry

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga ujawnione

2019-06-10 08:01:52Tegoroczne targi E3 okazały się dość owocne dla fanów Gwiezdnych Wojen, przedwczoraj na EA Play zaprezentowano zapis rozgrywki z nadchodzącego Star Wars Jedi: Fallen Order, a dziś ujawniono nową grę. Na konferencji Microsoftu zaprezentowany został teaser gry Lego Star Wars: The Skwyalker Saga, która ukarze się w 2020 roku i obejmie wydarzenia z 9 filmów opowiadających historię rodziny Skywalkerów.
Na razie nie ujawniono wszystkich platform docelowych nadchodzącej gry, wiadomo że ukaże się ona na Komputerach, Xbox One oraz prawdopodobnie na konsoli nowej generacji Microsoftu o kodowej nazwie Scarlett. W sferze domysłów pozostają konsole Sony.

KOMENTARZE (21)

Gry

Zapis rozgrywki z Star Wars Jedi: Fallen Order

2019-06-08 22:17:29Podczas imprezy EA Play zaprezentowanoe niemal 14 minut z rozgrywki w Star Wars Jedi: Fallen Order, bez zbędnego przedłużania zapraszamy do oglądania.


KOMENTARZE (21)

Gry

Star Wars Jedi: Fallen Order, znamy projekty okładek.

2019-06-07 07:56:49Wielkimi krokami zbliża się konferencja E3 (11-13 czerwca) i chociaż najwięksi wydawcy coraz częściej rezygnują z udziału w imprezie, to często swoje konferencje towarzyszące planują na terminy możliwie zbliżone do wspomnianego wydarzenia. Takie praktyki od lat stosuje Electronic Arts, ich "EA Play" odbędzie się w dniach 7-9 czerwca a główną atrakcją poza nową fifą ma być właśnie Fallen Order. Z tej okazji zaprezentowano dwie okładki, wersji standardowej i kolekcjonerskiej, możecie je zobaczyć na grafice poniżej, na więcej trzeba będzie poczekać do samej konferencji.
KOMENTARZE (10)
Loading..