TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowa grywalna rasa w „The Old Republic"

2019-08-29 19:57:58

Jakiś czas temu w tym newsie informowaliśmy o nowym, darmowym dla subskrybentów dodatku do „The Old Republic" zatytułowanym „Onslaught", który pojawić się miał we wrześniu. Jednak aby był bardziej atrakcyjny i dopracowany, premierę przeniesiono na 22. pażdziernika.

Dziś twórcy ujawnili, że dla subskrybentów, którzy między 1. września a 22. października będą mieli wykupiony abonament, zostanie za darmo udostępniona nowa grywalna rasa - Nautolanie. Dla pozostałych graczy, którzy abonamentu mieć w tym czasie nie będą, odblokują ją oni przez zakup na Cartel Markecie po premierze.


KOMENTARZE (14)

Gry

Ruszyła przedsprzedaż Fallen Order

2019-08-24 04:25:35Premiera Star Wars Jedi: Fallen Order zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że w polskich sklepach pojawiła się możliwość składania zamówień przedpremierowych. Tradycyjnie dla Electronic Arts, mają one formę pudełek na grę z opisaną zawartością, którą otrzymamy po aktywowaniu stosownego kodu w pełnej wersji gry. W przypadku Falen Order otrzymamy dwie rękojeści dla miecza świetlnego, skórkę dla robota, oraz ostrze w kolorze pomarańczowym. Pudełka kosztują 30 złotych i kwota ta zostanie w listopadzie odjęta od ceny gry w razie zakupu. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia opakowań, które znalazły się w naszych sklepach.
Przypominamy, że premiera gry już 15 listopada.


KOMENTARZE (11)
Loading..