TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowy trailer ze Star Wars Jedi: Fallen Order

2019-09-27 11:55:20Electronic Arts nie pozwala nam zapomnieć o nadchodzącej wielkimi krokami premierze Star Wars Jedi: Fallen Order. Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun zatytułowany "Cal's Mission", który możecie zobaczyć poniżej.Premiera gry już 15 listopada na PS4, XBOX One i PC.
KOMENTARZE (10)

Gry

Duża aktualizacja Star Wars: Battlefront II

2019-09-24 08:25:18Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, już 25 września do drugiego Battlefront-a trafi duża aktualizacja. W grze znajdą się dwa nowe tryby gry, mapa, oraz przede wszystkim, długo wyczekiwani Komandosi Republiki. Nową scenerią starć jest ujawniona przy okazji Gamesconu Felucia. Poniżej możecie zobacyzć oficjalne informacje o nowych trybach oraz zwiastun aktualizacji:

Szybka Akcja to wariant zabawy nastawiony na jednego gracza. Twórcy korzystają z fazy walki lądowej z Supremacji i pozwalają teraz uczestniczyć w wydarzeniach na mniejszą skalę. Od początku zainteresowani sprawdzą walkę na pięciu mapach: Naboo, Kamino, Kashyyyk, Geonosis i Felucja.
Czteroosobowa kooperacja zawita do gry DICE. Zainteresowani wezmą udział w dynamicznych pojedynkach PvE. Na początku wybierzemy jedną ze stron konfliktu, a później rozpoczniemy starcia na wszystkich pięciu planetach z ery Wojen Klonów: Kashyyyku, Kamino, Naboo, Geonosis i Felucji.

Kolejną aktualizację otrzymamy dopiero na przełomie listopada i grudnia, będzie ona wprowadzeniem do nadchodzącego zwieńczenia Sagi, Skywalker: Odrodzenie .
KOMENTARZE (7)

Gry

Jedi Outcast i Jedi Academy pojawią się na Playstation 4 i Switchu

2019-09-05 10:44:54Tęskniliscie za Kyle'm Katarnem? A może za Jaden? Jeśli tak, to mam dla was dobrą wiadomość. Wygląda na to, że Lucasfilm postanowił wyżyłować odkurzyć markę, skutkiem czego oba tytuły już niedługo ponownie trafią do sprzedaży. We wrześniu trafi do nas tylko Jedi Outcast, Jedi Academy należy spodziewać się na początku 2020 roku. Już 24 września w tytuł będą się mogli zaopatrzyć zarówno posiadacze Nintendo Switch, jak i Playstation 4.Na koniec mała podróż w czasie i zwiastuny obu gier:
KOMENTARZE (11)

Gry

Nowe DLC dla Star Wars Battlefront II

2019-09-05 07:54:29 cdaction.plStar Wars Battlefront II od studia DICE miał trudne dzieciństwo. Grę niemal zniszczył model biznesowy oparty o płatną zawartość. Trzeba jednak przyznać, że od tego czasu poczyniono duże postępy. Dziś gra to prawdziwy gigant pełen zróżnicowanych trybów, map i postaci, a wygląda na to że to nie koniec. Pracownik studia DICE wypowiedział się niedawno na temat rozwoju części drugiej, kosztem ewentualnej "trójki".

Sequele prawdopodobnie wciąż mogą odnosić sukcesy, inaczej ludzie by ich nie robili, ale to nie jest taki sam głód jak kiedyś. [Kiedyś] byliśmy tak przyzwyczajeni do serii sequeli, w którym tworzymy kontynuację, potem robimy przepustkę sezonową na rok, a następnie przechodzimy do kolejnej gry. Myślę, że branża się zmieniła w tej kwestii… Wcześniej była bardzo związana z konkretnymi transakcjami: tworzyliśmy grę i zobowiązywaliśmy się do wyprodukowania 4 DLC i to wszystko. Zatem skupiasz się na zwiększeniu wartości dla graczy z tego, za co zapłacili, a jeśli byłby system, który nie działał, wtedy włożyłeś pin i powiedziałeś, że naprawimy to w sequelu. tym razem nie robimy tego w ten sposób. Więc kiedy skupialiśmy się na dostarczeniu graczom wartości tego, za co zapłacili i kiedy był jakiś system, który nie działał, zaznaczaliśmy to sobie i mówiliśmy, że naprawimy to w sequelu. Tym razem nie robimy tego w ten sposób.

Zobaczycie, jak naprawdę naprawiamy te elementy, które nie działają i nie będziemy się bać zmieniać różnych rzeczy. Oznacza to, że [teraz] społeczność wokół tytułu jest szczęśliwsza, ponieważ ogólnie jest to lepsza gra.

Nie boimy się więc tych zmian. Natomiast jeśli pracowalibyśmy nad kontynuacją i mielibyśmy tylko płatną przepustkę sezonową, to myślelibyśmy „ok, nie robimy tego w sequelu, ale też nie zamierzamy tego zmieniać [w obecnej grze]”.

Podczas zakończonych targów gamescom 2019 Electronic Arts zaprezentowało infografikę, która ujawniła kilka ciekawych informacji na temat zawartości, która trafi do gry w najbliższym kwartale. Będą to oczywiście dodatki przygotowujące nas na nadejście Epizodu IX, ale zostaną także wprowadzeni tak wyczekiwani Komandosi Republiki, szczegóły poniżej:W przypadku Komandosów Republiki dostaliśmy też króciutki teaser:


KOMENTARZE (5)
Loading..