TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowa promocja w „The Old Republic"

2020-01-30 22:01:16

W „The Old Republic" pojawiła się nowa promocja. Tym razem za bycie subskrybentem dostaniemy wierzchowca zwanego Umbaran Patrol Tauntaun.

Wystarczy mieć opłacony abonament od teraz do 29. lutego, a po tej dacie otrzymamy naszego tauntauna mailem. Jeśli nie zdążymy, wierzchowiec pojawi się także później, lecz prawdopodobnie będzie już trzeba za niego zapłacić.


KOMENTARZE (5)

Gry

Polskie mody do „Battlefronta II”

2020-01-24 20:51:15 YouTube

Nasi ulubieni bohaterowie z Sagi nie pojawiają się w „Battlefroncie II” tak szybko jak byśmy chcieli, choć gra otrzymała w grudniu aktualizację związaną z Epizodem IX. Od czego są jednak moderzy - a jeden z nich wykazał się naprawdę wielką kreatywnością. Mowa o niejakim XD0IT, który stworzył... polskie postaci. Polityków, artystów i innych. Poniżej kilka przykładów, a jeśli zechcecie wzbogacić swoje pola bitew, to linki do modów znajdują się w opisach na YouTubie.

Janusz Korwin-Mikke staje do walki z Rep... Unią Europejską.Jan Paweł II - papież i święty. Wiedzieliście, że potrafił też świetnie walczyć mieczem?Jerzy Urban, redaktor naczelny tygodnika „NIE” i najwidoczniej krewny Małego Yody.Krzysztof Krawczyk, podobnie jak Lando, nawet na polu bitwy jest pełen klasy.Czy słyszeliście już Tragedię Dartha Plagueisa w wykonaniu Prezesa Kaczyńskiego?Ryszard Makowski - satyryk i prowadzący programu „Studio YaYo”, który ostanie się chyba jedynie w formie wpisu na Nonsensopedii.Grzegorz Braun, obecnie z Konfederacji, też się zastanawia nad krewnymi Yody.Filip Chajzer na dziennikarskich polach bitew.Wiedźminomania powróciła, jest więc i Geralt. Ciekawe czy Biały Wilk w Sadze stałby się Szarym Jedi.Bagiety - dla niewtajemniczonych, tak w okolicach Warszawy mówi się na policję.Jak i bagiety, to muszą być też dresy, obowiązkowo z paskami.Do walki ze złymi kosmitami możemy też wysłać kapitana Bombę, dzielnego obrońcę galaktyki Kurvix.Jurek Owsiak z klanu Wielkiej Orkiestry. W plecaku odrzutowym oblepionym serduszkami, bo tak każe obyczaj.Jest jeszcze instrukcja jak zainstalować mody. Na kanał twórcy warto zaglądać co jakiś czas, bo co chwilę wrzuca coś nowego.Zapraszamy do dyskusji na forum.
KOMENTARZE (11)
Loading..