TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Star Wars Episode I: Racer - opóźnione

2020-05-12 07:43:01Można to nazwać efektem motyla, ale gdyby kilka miesięcy temu świat nie zwariował przez jednego niedogotowanego nietoperza, to pewnie dzisiaj informowalibyśmy o premierze zremasterowanej wersji Star Wars Episode I: Racer na konsole Playstation 4 i Nintendo Switch. Niestety, świat oszalał, a twórcy remastera ogłosili wczoraj, że gra się dziś nie ukaże ze względu na opóźnienia wynikające z pracy zdalnej, oraz problemy z rekrutacją w tych warunkach. Pozostaje nam więc czekać na ukazanie się gry w innym terminie.
KOMENTARZE (5)

Gry

Koniec wsparcia dla Star Wars: Battlefront II

2020-05-07 14:46:55Star Wars Battlefront II zadebiutował w listopadzie 2017 roku, tytuł spotkał się początkowo z chłodnym przyjęciem w związku z małą zawartością i dużą ilością zawartości, którą można było odblokować za pomocą płatnych paczek. Po medialnej burzy, która miała konsekwencje dla całej branży, z lootbox-ów szybko się wycofano, a gra z czasem stała się jednym z największych tytułów w swoim gatunku.
Przez okres dwóch i pół roku, studio DICE wydało 25 darmowych rozszerzeń z mniejszą, lub większą zawartością. W ostatnich dniach zadebiutowała aktualizacja "The Battle on Scarif", która jesto ostatnim dużym rozszerzeniem. Twórcy dziękując społeczności za caly ten okres, przyznali że chcą się teraz skupić na rozwoju Battlefield 6 na komputery i nową generację konsol. Nowy Battlefront nie znajduje się na razie na roadmapie studia.KOMENTARZE (12)

Gry

Star Wars Jedi: Upadły Zakon z dużą aktualizacją

2020-05-06 07:13:38Przy okazji Dnia Gwiezdnych Wojen do sieci trafiło sporo ciekawych informacji, część z nich jest związana z grami.
Twórcy Star Wars Jedi: Upadły Zakon ogłosili tego dnia dużą aktualizację. W grze pojawi się tryb medytacji, w którym będziemy toczyć pojedynki z kolejnymi falami wrogów, będziemy mogli także samodzielnie tworzyć wyzwania. Do gry trafi sporo nowych elementów estetycznych -takich jak znany ze szkiców koncepcyjnych strój inkwizytora dla Cala. Dla tych, którzy dobrze poznali grę, być może największą nowością będzie tryb New Game +, w którym przejdziemy tytuł jeszcze raz, ale z zachowaniem przedmiotów i umiejętności z poprzedniego podejścia.
Aktualizacja będzie darmowa dla wszystkich, którzy zakupili grę.KOMENTARZE (4)

Gry

Promocje w „The Old Republic"

2020-05-05 20:29:05

Z okazji wczorajszego dnia Gwiezdnych Wojen, twórcy „The Old Republic" przygotowali kilka "prezentów". I tak:

- Jeśli zalogujemy się do 10 maja, otrzymamy minipeta, droida, zwanego M4-Y9. Po zalogowaniu się natychmiast będzie można go użyć po uprzednim sprawdzeniu skrzynki pocztowej w TORze.

- Od 21. kwietnia trwa wydarzenie, w którym otrzymujemy podwójną liczbę m. in. punktów doświadczenia. Potrwa on aż do 16. czerwca.

- Każdy wierzchowiec, strój czy zwierzak w kolekcji będzie aż do 18. maja przeceniony o 50 %, a zatem jeśli jeszcze nie mieliście okazji odblokować swojego ulubionego przedmiotu dla wszystkich postaci, teraz jest okazja.

Poza tym na playliście w serwisie Youtube można posłuchać kompletnej ścieżki dźwiękowej z gry, uzupełnionej o muzykę z najnowszych dodatków.Od pewnego czasu dostępna jest również kolejna aktualizacja, w której m. in. kontynuujemy historię z dodatku „Onslaught". Jest to co prawda tylko kilka bardzo krótkich misji, ale warto się z nimi zapoznać.


KOMENTARZE (9)

Gry

Promocje na gry z okazji dnia Gwiezdnych Wojen

2020-05-04 15:18:26Jak co roku, z okazji dnia Gwiezdnych Wojen wiele sklepów przygotowało promocje na tytuły z Odległej Galaktyki.

Najszerszą ofertę przygotował Steam, znajdziemy tam między innymi:
-Star Wars: Battlefront (2004) -17,99zł
-Star Wars: Battlefront II (2005) -12,59zł
-Star Wars: Empire at War Gold Pack -25,19zł
-Star Wars: Jedi Knight Jedi Academy -12,59zł
-Star Wars: Knights of the Old Republic -12,59zł
-Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords -12,59zł
-Star Wars Jedi: Fallen Order -143,94zł

Wiele tytułów zostało połączonych w atrakcyjne paczki, dzięki czemu ceny są jeszcze korzystniejsze. Pełną ofertę znajdziecie tutaj.

W ofercie sklepu Playstation Store znajdziecie w tej chwili:
-Star Wars Jedi: Fallen order- 169zł
KOMENTARZE (4)
Loading..