TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce... The Sims 4

2020-08-28 07:46:50To jeden z tych artykułów, po przeczytaniu których oczy mimowolnie szukają kalendarza, a zaspany rozum zaczyna się zastanawiać czy aby dzisiaj nie jest pierwszy dzień kwietnia, ale nie, nie jest.
Podczas wczorajszej gali otwierającej tegoroczne Gamescom 2020 Live, Electronic Arts podzieliło się garścią informacji o grach nadchodzących (Z tego miejsca współczuję fanom Dragon Age'a, którym od 2015 roku mówi się, że "coś się dzieje w temacie") i rozszerzeniach do tych już wydanych. Perłą w koronie Electronic Arts jest seria The Sims, w której liczba płatnych dodatków dawno przekroczyła już granice absurdu. Okazuje się jednak, że wciąż można tam coś dołożyć. I tak już niebawem, do czwartej części popularnych Simsów zawitają akcenty znane z Odległej Galaktyki, więcej na zwiastunie.


KOMENTARZE (23)

Gry

LEGO Gwiezdne Wojny: Skywalker Saga na rozgrywce

2020-08-28 07:30:43Podczas gali gamescom Opening Night Live otwierającej tegoroczną edycję targów, pokazany został fragment rozgrywki z nadchodzącej gry Lego Star Wars: The Complete Saga. Dobra wiadomość jest taka, że gra powstaje i już wygląda nieźle, pokazane fragmenty sugerują poziom zbliżony co najmniej do Lego Star Wars: The Force Awakens. Zła wiadomość jest taka, że przesunięto premierę i teraz jest ona wyznaczona bardzo zgrubnie na 2021 rok. Poniżej możecie zobaczyć wspomniany zwiastun, z którego końcówki wynika, że nowy tytuł będzie można ograć nie tylko na Playstation 4, Xbox One i komputerach osobistych, ale także na Playstation 5 i Xbox Seriers X. Można więc powiedzieć, że właśnie poznaliśmy pierwszy tytuł ze świata Star Wars, zmierzający na konsole dziewiątej generacji.


KOMENTARZE (8)

Gry

Nowe promocje w „The Old Republic"

2020-08-28 07:23:55

Już dzisiaj wystartowała nowa promocja w „The Old Republic" z okazji umieszczenia gry na Steamie. Dla wszystkich graczy, niezależnie od ich statusu, udostępniona zostanie ramka na portret.

Natomiast dla subskrybentów przewidziano nagrodę w postaci towarzyszki, jaką będzie Shae Vizla. Warto dodać, że była już ona do zdobycia jakiś czas temu, teraz jednak twórcy ponownie ją dodali.

Aby zdobyć powyższe nagrody, musicie zalogować się do gry do 5. października.


KOMENTARZE (5)

Gry

Star Wars Squadrons na nowym zwiastunie

2020-08-28 07:18:41Gamescom to największe w Europie, a może i na świecie, targi gier komputerowych. W tym roku odbywają się one wirtualnie, nie znaczy to jednak, że towarzyszą im mniejsze emocje. Podczas wydarzenia otwierającego imprezę pokazano wiele tytułów, między innymi fabularny zwiastun Star Wars Squadrons, który możecie zobaczyć poniżej.Przypominamy, że gra ukaże się na trzech platformach (PlayStation 4, Xbox One i PC) już 2 października. Produkcja otrzyma także wsparcie gogli VR (PSVR i PC) oraz klasycznych Joysticków (prawdopodobnie tylko na PC).
KOMENTARZE (2)
Loading..