TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Star Wars Squadrons - prace zakończone

2020-09-15 11:36:23W ostatnich dniach do sieci trafiła informacja udostępniona przez samych twórców, Star Wars Squadrons zostało "ozłocone", oznacza to, że prace nad premierową wersją gry zostały zakończone i została ona wysłana do tłoczni:Wczoraj wieczorem otrzymaliśmy jednak dużo bardziej smakowity kąsek. Electronic Arts zaprezentowało krótkometrażową animację zatytułowaną "Hunted" przygotowaną we współpracy z Motive Studios, Lucasfilm i Industrial Light & Magic., która ma być wprowadzeniem do wydarzeń z gry, możecie go zobaczyć tutaj.

Gra ukaże się na platformach PlayStation 4, Xbox One i PC już 2 października. Produkcja otrzyma także wsparcie gogli VR (PSVR i PC) oraz klasycznych Joysticków (prawdopodobnie tylko na PC).
KOMENTARZE (2)

Gry

The Sims 4:Star Wars, zwiastun już w sieci.

2020-09-02 14:54:00Do sieci trafił zwiastun z zapowiedzianego podczas Gamescom 2020 dodatku do gry The Sims 4. Możecie na nim zobaczyć jak będzie wyglądała przygoda z Odległej Galaktyki w tej produkcji. Rozszerzenie pod pełnym tytułem "The Sims 4 Star Wars: Wyprawa na Batuu" dostepne będzie już w przyszyłym tygodniu, 8 września.


KOMENTARZE (9)
Loading..