TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowy patch do „The Old Republic"

2021-04-27 08:34:26

Już dziś zadebiutuje nowy patch do „The Old Republic" zatytułowany „The Dark Descent". Będzie to kontynuacja historii Dartha Malgusa z dodatku „Onslaught". Odwiedzimy w nim m. in.enklawę Jedi na planecie Dantooine.

Oprócz tego czeka start tzw. Galactic Seasons czyli serii wydarzeń, które będą dostępne dla wszystkich graczy, niezależnie od ich statusu. Jak być może zauważyliście, od pewnego czasu otrzymujemy nagrody po zalogowaniu się do gry. Galactic Seasons będą serią cotygodniowych i codziennych wydarzeń, za które będziemy otrzymywać punkty. Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj, zaś listę wszystkich zmian z nowego dodatku w tym miejscu.


KOMENTARZE (12)

Gry

Limited Run Games: Republic Commando

2021-04-20 14:16:17 Limited Run GamesOstatnio informowaliśmy Was o tym, że Republic Commando zadebiutowało na konsolach Playstation 4 (we wstecznej kompatybilności na PS5) oraz na Nintendo Switch. Niestety jednak była to premiera tylko i wyłącznie wersji cyfrowej. Dzięki Limited Run Games możemy jednak zakupić wyjątkowe (i limitowane) edycje gier na wspomniane wyżej konsole oraz na PC.
Jedna gra w wersji standardowej kosztuje 29,99 dolarów, wersja premiuma to wydatek już 89,99 dolarów. Oczywiście należy również do ceny doliczyć koszty wysyłki, które do naszego kraju to wydatek ok. 15 dolarów.

Wersja premium gry obejmuje:
  • gra (wersja PC, PS4 lub Nintendo Switch),
  • kolekcjonerską monetę,
  • przypinkę,
  • steelbook (w odpowiednim rozmiarze do wydania),
  • numerowany certyfikat autentyczności,
  • trzy kolekcjonarskie kart,
  • dwustronny plakat,
  • pendrive, z grą (tylko w wersji PC)

Republic Commando od Limited Run Games można zamawiać na ich stronie w tym miejscu do 16 maja. Po tym czasie nastąpi produkcja zamówionych gier a później wysyłka. W przypadku gier LRG od dnia zamówienia do otrzymania paczki często mija nawet kilka miesięcy.
KOMENTARZE (5)

Gry

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga bez daty premiery

2021-04-09 08:35:48Stało się to czego wielu się spodziewało. Cisza jaka panowała wokół tytułu od dłuższego czasu chyba tylko największym optymistom pozwalała wierzyć w premierę gry jeszcze w pierwszym półroczu. Kilka dni temu studio Traveller's Tales Games poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych, że potrzebuje jeszcze trochę czasu na dokończenie gry. Niestety przy okazji nie padają żadne konkretne daty, a jedynie zapewnienie o dołożeniu wszelkich starań aby dostarczyć nam wyjątkowe przeżycia. Pozostaje nam więc jedynie czekać na dalsze informacje.


KOMENTARZE (3)

Gry

Star Wars: Republic Commando z premierą na nowych konsolach

2021-04-09 08:28:33Nie na taki powrót Komandosów Republiki czekają od lat fani gier z tego uniwersum, ale wygląda na to że tylko na to możemy chwilowo liczyć. Grę w formie cyfrowej mozna od 6 kwietnia kupić na Playstation 4 (działa też na Playstation 5 w ramach wstecznej kompatybilności) i Nintendo Switch.

KOMENTARZE (3)
Loading..