TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Electronic Arts potwierdza prace nad trzema tytułami.

2022-01-25 16:10:31Wygląda na to, że odebranie Electronic Arts praw wyłączności podziałało na giganta mobilizująco. EA nie zdradza szczegółów, ale wygląda na to, że twórcy Apex Legends, Titanfall i Star Wars Jedi: Fallen Order pracują aktualnie nad trzema grami ze świata Gwiezdnych Wojen.
Nie znamy szczegółów, ale Vince Zampella, założyciel Respawn, nadzoruje projekty wspierany przez Lucasfilm Games. Studio Respawn współpracuje z Bit Reactor i trzecim nieujawnionym zespołem.

Pierwsza z planowanych gier to strzelanina FPP tworzona pod kierownictwem Petera Hirschmanna, reżysera z Respawn, który współtworzył pierwsze wersje Star Wars Battlefront. Drugą grą jest strategia, nad którą pracuje Bit Reactor. Ostatnim tytułem jest sequel Star Wars Jedi: Fallen Order.

Ogłoszeniom nie towarzyszy żaden teaser czy grafika koncepcyjna, co oznacza, że musimy się uzbroić w cierpliwość, bo gry mogą być w bardzo wczesnych fazach powstawania.
KOMENTARZE (14)

Gry

Lego Star Wars: The Skywalker Saga z datą premiery

2022-01-21 09:26:25Jesli będąc fanami Gwiezdnych Wojen jesteście również fanami Lego, a do tego lubicie sobie pograć, to czeka was niedługo wspaniała przygoda. Lego Star Wars: The Skywalker Saga to gra nowej generacji, która od dłuższego czasu pozostawała w produkcji. Ostatnio słyszeliśmy o niej głównie w kontekście przesuwania premiery, wygląda jednak na to, że proces produkcyjny zmierza do szczęśliwego końca. Ujawniony właśnie zwiastun przedstawia fragmenty rozgrywki i ujawnia datę premiery, która odbędzie się 5 kwietnia 2022 roku. Gra zadebiutuje na Playstation 4, Playstation 5, XBOX One, XBOX SERIES X/S, Nintendo Switch i komputerach.


KOMENTARZE (8)
Loading..