TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Zapis rozgrywki ze Star Wars Jedi: Survivor

2023-02-08 08:17:39Jak informowaliśmy kilka dni temu, Star Wars Jedi: Survivor zadebiutuje dopiero 28 kwietnia, twórcy potrzebują czasu na dopracowanie tytułu. Na pocieszenie dostaliśmy prawie 9 minut rozgrywki z nadchodzącej gry. Film przedstawia zapis eksploracji świata gry, oraz kilka walk. Możemy także zobaczyć, że od czasów pierwszej części Cal nauczył się kilku nowych sztuczek.


KOMENTARZE (7)

Gry

Star Wars Jedi: Survivor opóźniony.

2023-02-01 08:40:27Nie mamy dobrych wiadomości dla wszystkich, którzy czekają na kontynuację przygód Cala Kestisa. Na nieco ponad miesiąc przed planowaną datą premiery, twórcy podzielili się na Twitterze informacją o opóźnieniu gry o ponad miesiąc. Nowa data to 28 kwietnia
Poniżej możecie zobaczyć pełny komunikat, z którego wynika że gra jest już na finalnym etapie produkcji. Studio Respawn Entertainment skupia się teraz przede wszystkim na eliminowaniu błędów i poprawianiu wydajności gry. Star Wars Jedi: Survivor jest teraz dopracowywane tak, „aby doświadczenie gracza w obcowaniu z tytułem było jak najlepsze”.


KOMENTARZE (7)
Loading..