TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Rozgrywka „Star Wars: Outlaws”

2023-06-12 20:27:49

Wczoraj podczas Xbox Games Showcase zapowiedziano nową grę w naszym ulubionym uniwersum „Star Wars: Outlaws”. Dzisiaj odbywa się natomiast osobna impreza, Ubisoft Forward, poświęcona tylko firmie Ubisoft produkującej tę grę. Podczas panelu zaprezentowano ponad 10 minutowy filmik z rozgrywki, który możecie zobaczyć poniżej.Zaprezentowano również filmik przybliżający nam pracę nad grą i to jak w Kay Vess, która jest główną bohaterką wcieliła się Humberly González.


KOMENTARZE (14)

Gry

Zapowiedź i trailer „Star Wars: Outlaws”

2023-06-11 21:44:43

Dzisiaj podczas Xbox Games Showcase zapowiedziano nową grę z uniwersum Gwiezdnych Wojen. „Star Wars: Outlaws” zostanie wyprodukowana przez należące do Ubisoftu studio Massive Entertainment, a jej premiera odbędzie się w 2024 roku. Dzisiaj otrzymaliśmy trailer wraz z opisem i grafiką promocyjną, jutro ma natomiast pojawić się gameplay.Opis gry dołączony do zwiastuna:
Poznaj pierwszą w historii grę z uniwersum Star Wars™ z otwartym światem, umiejscowioną pomiędzy wydarzeniami z filmów „Imperium Kontratakuje” oraz „Powrót Jedi”. Odkrywaj niezwykłe planety w całej galaktyce, zarówno te ikoniczne, jak i zupełnie nowe. Postaw wszystko na jedną kartę jako Kay Vess – zyskująca reputację łotrzyca, która pragnie rozpocząć nowe życie jako wolna osoba. Razem ze swoim towarzyszem Nixem walcz, kradnij i przechytrz najpotężniejsze syndykaty przestępcze, by dołączyć do najbardziej poszukiwanych osób w galaktyce.
Temat na forum
KOMENTARZE (62)
Loading..