TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Nowe informacje o „Outlaws” z San Diego Comic-Conu

2023-07-24 18:43:56 IGN

Co prawda jedyną grą „Star Wars” pokazaną na San Diego Comic-Conie było „Outlaws”, Ubisoft ujawnił sporo szczegółów dotyczących ich najnowszej produkcji i pokazał film zza kulis:

Już na kilka dni przed wydarzeniem dyrektor kreatywny „Outlaws” zdradził, że planety nie będą generowane procedularne i każda z nich będzie rozmiarów dwóch lub trzech regionów z „Assassin's Creed: Odyssey” (czyli gdzieś między 1 i 10 km²). Na samym Comic-Conie ujawniono zaś dwie pierwsze lokacje, Tatooine i księżyć Toshara. Toshara jest inspirowana afrykańską sawanną i pełno na niej dużych, otwartych obszarów, stworzonych z myślą o przebyciu ich skuterem głównej bohaterki. Wygląd tego skutera będzie można dostować. Twórcy podkreślali, że nie zależy im po prostu na odtwarzaniu znanych miejsc.

Wspominając o znanych miejscach, wygląda na to, że Tatooine będzie sporych rozmiarów. Gracze mają mieć okazję odwiedzić m.in. Mos Eisley, farmy wilgoci czy pałac Jabby. Sam Jabba również ma się pojawić i zlecać nam misje. Co więcej, będziemy mieli co najmniej jedną okazję żeby go zdradzić, co naturalnie pociągnie za sobą poważne konsekwencje.

Dyrektor kreatywny gry wspomniał też na panelu, że jedzenie jest ważne w „Gwiezdnych Wojnach” i jeśli lubimy obce potrawy to czekają nas ekscytujące doświadczenia – czyżby jakiś system gotowania? W wywiadzie dla IGN możecie posłuchać więcej o grze i procesie jej tworzenia.


KOMENTARZE (3)

Gry

Wyciekła zamknięta prezentacja „Knights of the Old Repuublic”

2023-07-05 17:25:51 YouTube

Wszyscy z niecierpliwością czekamy na jakieś informacje na temat remake'u KotOR-a, który to został zapowiedziany już ponad dwa lata temu i nad którym pracował Aspyr, a który ponoć przejął Saber Interactive. Niestety przez ten czas dotarły do nas jedynie nieliczne plotki o problemach z produkcją, które wydają się być prawdzie biorąc pod uwagę jaka cisza panuje wokół tego tytułu.

Mamy jednak coś na osłodę dla fanów legendarnego erpega, zwłaszcza tych, którzy z uśmiechem wspominają oczekiwanie na jego premierę w 2003 r. Wczoraj na kanale Noclip Game History Archive pojawiło się niepublikowane nigdy wcześniej demo gry z 2001 r. Jego jakość nie jest powalająca, jednak wciąż stanowi ono interesującą ciekawostkę.


KOMENTARZE (6)
Loading..