TWÓJ KOKPIT
0

Gry

Star Wars Fornite

2024-05-05 19:06:36 starwars.com


Star Wars i LEGO Star Wars ponownie łączą siły, tym razem w grze sieciowej Fornite, gdzie z okazji święta May the 4th dodano nowy kontent związany z marką Star Wars. Fanów zainteresowanych i już grających w grę odsyłam na stronę gry i na oficjalną.

Światy Fortnite i Gwiezdnych Wojen znów się łączą, ale w zupełnie inny sposób! 3 maja, wraz z wprowadzeniem aktualizacji 29.40, galaktyczna przygoda zawita do różnych części uniwersum Fortnite: LEGO® Fortnite, Battle Royale, Fortnite Festival i Rocket Racing.

W tym imponującym crossoverze znajdzie się coś dla każdego fana Gwiezdnych Wojen. Ruszajcie do LEGO® Fortnite, by odblokować budowle i dekoracje z Gwiezdnych Wojen, lub walczcie z przeciwnikami, dzierżąc Kuszę Energetyczną Wookieech w Battle Royale. Dajcie czadu w inspirowanym kantyną Mos Eisley obszarze na Scenie Jamu w Fortnite Festival i odblokujcie ścigacz i wzór Darth Maul w Rocket Racing!KOMENTARZE (2)

Gry

„Hunters” z datą premiery

2024-05-03 16:32:47 starwars.com


Rok temu swoją premierę miała powieść młodzieżowa „Hunters: Battle for the Arena” która promowała nadchodząca darmową grę sieciową pt. „Hunters” skierowaną dla użytkowników urządzeń mobilnych. Wówczas gra się nie ukazała i jej status przed długi czas był niejasny, do czasu ostatniego dnia kwietnia tego roku, kiedy ukazał się nowy zwiastun produkcji przedstawiający m.in. datę wydania: 4 czerwca 2024 roku. Gra ukaże się na iOS, Androida i Nintendo Switch. Na oficjalnej można przeczytać krótki wywiad z twórcą gry.


KOMENTARZE (7)
Loading..