TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Reklamy piwa... w Star Wars?

2024-03-05 19:39:12 Różne

Niektóre historie wychodzą na światło dzienne dopiero po wielu latach i są tak nieprawdopodobne, że aż trudno w nie uwierzyć. Tak jest z tą opowieścią - wszystko zaczęło się niby ostatnio, choć tak naprawdę aż dwie dekady temu. O co chodzi?

W 2003 roku telewizja w Chile puściła Oryginalną Trylogię i aby nie robić przerwy na reklamy, dość sprytnie (acz jednocześnie komicznie) wpleciono w filmy... fragmenty z piwem Cerveza Cristal. Pierwszy filmik, pochodzący z „Nowej nadziei”, wstawił trzy dni temu na Twittera użytkownik Windy.Wkrótce światło dzienne ujrzały inne fragmenty.No i nie trzeba było długo czekać na memy.

No i żeby nie było, mem oczywiście wyciekł poza Sagę. Warto obserwować Twittera, bo nowe twory pojawiają się co chwilę.Cóż, pewnie zadajecie sobie pytanie: czy warto spróbować „starwarsowego” trunku? Wedle użytkowników Twittera... powiedzmy, że podobno nie smakuje za dobrze. W serwisie Untappd ma średnią ocenę niecałe 3/5, ale jak w takich przypadkach bywa - chyba lepiej opinię wyrobić sobie samemu. Ciekawe czy smakowało Luke'owi.
KOMENTARZE (8)

Humor

„Obi-Wan Kenobi” z 1984 roku

2023-11-21 12:34:34

Fani niejednokrotnie przerabiali współczesnej filmy i seriale tak aby ich zwiastuny czy intra wyglądały jak stworzone w latach '80 czy '90. Tym razem mamy dla Was czołówkę do serialu „Obi-Wan Kenobi”, która jest przerobiona tak aby wyglądała jak w przypadku serialu stworzonego w 1984 roku.A Wy chcielibyście zobaczyć tak prezentujący się serial?
KOMENTARZE (5)

Humor

Szczery trailer „Ahsoki”

2023-10-18 17:12:10

Autorzy kanału Screen Junkies kolejny raz postanowili przyjrzeć się nowej produkcji z uniwersum Gwiezdnych Wojen i przygotować do niej swój „szczery trailer”. Poniżej możecie zobaczyć jak to wyszło tym razem w przypadku serialu „Ahsoka”.


KOMENTARZE (8)

Humor

P&O 534: Jak Lucas traktuje tych, co dopuścili się przecieków

2023-04-02 07:51:38Pozostając w temacie żartów, dziś dwa pytania do Douga Chianga, które nie były zbyt poważne. Lądują więc w dziale humor.P: Czy jesteś bardzo niebezpiecznym Dougiem?

O: Tylko przed poranną kawą.

P: Co by zrobił pan Lucas, gdybyś okazał się źródłem przecieków informacji związanych z historią lub projektami kolejnego Epizodu?

O: Wrzuciłby mnie do gniazda Sarlacca.
KOMENTARZE (2)

Humor

Szczery trailer „Obi-Wana Kenobiego”

2022-06-29 20:37:07

Twórcy kanału Screen Junkies tradycyjnie już po wyjściu kolejnej produkcji ze świata Gwiezdnych Wojen wypuścili materiał z nią związany. Tym razem humorystyczny „szczery trailer” dotyczy serialu „Obi-Wan Kenobi”.


KOMENTARZE (5)

Humor

BitCoin Polskich Fanów NFT [PRIMA APRILIS]

2022-04-01 01:11:16 http://marcingora.pl/

Witam serdecznie!

Na wstępie bardzo chciałbym Wam podziękować, że wchodzicie na moją stronę tak regularnie i ochoczo już od ponad 20 lat! Jest mi z tego powodu niezmiernie miło - ale chciałbym zarobić.

Dlatego przekształcam Nasz-Bastion Bastion Polskich Fanów Star Wars w BitCoin Polskich Fanów NFT, który znajdziecie również pod nowym adresem: NOWY ADRES.

Poniżej prezentuje pierwszą kolekcję NFT związaną oczywiście z Gwiezdnymi Wojnami, która prezentuje nowego Właściciela.

Zapraszam do licytacji!


Kolekcję chciałbym zadedykować mojemu przyjacielowi Pawłowi z Bielska (mam nadzieję, że kupisz pierwszy!).


To był żart, ale zdjęcia moje i do tego prawdziwe. Wybaczcie ;-)
KOMENTARZE (21)

Humor

„Honest Trailers” o przygodach Fetta

2022-03-05 11:12:10

Na popularnym kanale Screen Junkies po raz kolejny pojawił się materiał związany z Gwiezdnymi Wojnami. Tym razem jego autorzy w swojej humorystycznej serii „Honest Trailers” nagrali własną wersję trailera The Book Of Boba Fett.


KOMENTARZE (1)

Humor

„The Inconvenient Return of Rey Skywalker”

2021-11-06 14:18:21 adult swim

Premiera każdego filmu Star Wars to okazja to tworzenia parodii przez fanów, a twórcy „Robot Chicken” do tej grupy należą. W serwie Youtube na kanale tego programu można znaleźć publikowane od czasu do czasu materiały powiązane z ostatnimi produkcjami. Jedną z nowszych jest animacja poklatkowa „The Inconvenient Return of Rey Skywalker” w której ujrzymy dalsze losy Rey na Tatooine.


KOMENTARZE (7)

Humor

„Honest Trailers” o serialu „Star Wars: Visions”

2021-10-17 12:19:40

Autorzy kanału Screen Junkies kolejny raz wzięli na tapet temat związany z Gwiezdnymi Wojnami. W tym miesiącu do ich humorystycznej serii „Honest Trailers” trafił filmik będący ich wersją trailera najnowszego serialu animowanego z naszego ulubionego uniwersum, czyli Star Wars: Visions.


KOMENTARZE (1)

Humor

Polinezyjskie spa – memy

2021-07-22 07:52:33

Ciepło, więc wygrzewanie w SPA to dobry sposób na wypoczynek. I tu dochodzimy do inforamcji, o tym, że Temuera Morrison zarkelamował SPA w Nowej Zelandii. Wspomnieliśmy to jakiś czas temu. Obecnie tamta reklama stała się obiektem żartów w Internecie, czyli memów. Dziś kilka z nich, bazujące na kinowych „Gwiezdnych Wojnach” i bonusowy z Ewanem McGregorem.
KOMENTARZE (2)
Loading..