W ostatnim numerze SW:Magazine w dziale ComLink, jeden z fanów przesłał zdjęcie projektu nowych mundurów dla Policji w W.Brytanii.
TWÓJ KOKPIT
Jak Ci się podobał drugi sezon „Andora”?