TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Darth Vader... :-)))))))

2001-09-21 14:00:00

Przyznam się, że ostatnio zrobiłem spory download starwarsowych multimediów. Niestety nie mogę wrzucić wszystkiego na serwer. Ale coś jajcarskiego możecie usłyszeć... Oto jedna ze słynnych wypowiedzi Vadera - bez komentarza ;-)
(mp3; 718 KB; 45 sekund)
KOMENTARZE (1)

Humor

Nowy Komiks ;)

2001-09-19 11:38:00

Na zachodzie bez zmiam, ale u nas same dobre i rzetelne njusy. Jednym z nich jest informacja o "nowym komiksie" made by Kuba pt. "Figurkowe Wojny".
PS. Polecam gorąco wszystkim, którzy mają poczucie humoru.
KOMENTARZE (1)

Humor

Poznaj swoje prawdziwe Imię i ...

2001-09-11 11:38:00

Od jednej z Fanek Star Wars, otrzymaliśmy ciekawy mail, w którym to ujawniła nam jak np. powstają imiona i nazwiska bohaterów Gwiezdnej Sagi. Jeżeli ciekaw jesteś swego "prawdziwego galaktycznego pochodzenia" zobacz tutaj:

Mój Nick wedle tej regóły, z którą się zaraz zapoznacie powinien brzmieć C'Hoad Krwar - dlaczego, zaraz wszystkich zapoznam z zasadami tworzenia własnych imion i nazwisk starwarsowych:

- wpisz pierwsze trzy litery swojego nazwiska:
np. Kowalski = KOW
- następnie pierwsze litery imienia:
np. Jan = JA
- podaj dwie pierwsze litery panieńskiego nazwiska swojej Mamy:
np. Nowak = NO
- i na koniec pierwsze trzy litery miejscowości lub miasta, z którego
pochodzisz:
- np. Kraków = KRA

Wychodzi nam, że fan Jan Kowalski tak naprawdę nazywa się KOWJA NOKRA!
W przypadku polskich imion i nazwisk dochodzi do małych kłopotów z odróżnieniem płci i dlatego jest dopuszczona zmiana np. końcowych liter z "A" na "O", aby wiadomo było że Jan K. to Jan K., czyli KOWJO NOKRO, lub odjęcie ostatniej litery ze swego "nazwiska" - Jedi Master KOWJO NOKR.

Jeżeli spodobała wam się nowa metoda wybierania swoich starwarsowych nicków, to proszę o podesłanie kilku (no może więcej - kilkunastu), ze swoimi prawdziwymi imionami i nazwiskami, a my tymczasem zaprezentujemy się sami:

Adam Chodorowski - C'Hoad Krwar
Robert Sielke - Ziero Po'Ber

KOMENTARZE (2)
Loading..