Humor

Lucas a Star Ballz ;)

0

Pod adresem www.starballz.com znajduje się oficjalna strona filmu Star Ballz o którym pisaliśmy już dwa razy (listopad 2001 i styczeń 2002). Na stronie można zobaczyć krótki fragment tej pornograficznej animacji oraz dokonać zamówienia filmu (VHS albo DVD). Oprócz tego znajduje się tam masa screenów i jeden obrazek, który postanowiłem zamieścić tu w sekcji humor... Idąc za autorami strony Star Ballz prosimy aby osoby niepełnoletnie nie przeglądały zawartości wspomnianej witryny, a także nie patrzyły na załączony obrazek z Georgem Lucasem :)

Nowy uczeń Yody

0

Od jakiegoś czasu po internecie krąży pewien obrazek, na którym jest przedstawiony mistrz Yoda i jego uczeń. (Spoiler):
Pamiętacie jak Yoda powiedział: "Sam ucznia sobie wybiorę"?. No i wybrał. Tak, to nie kto inny ale Yoda stoi za tajnymi spotkaniami Talibów w Polsce ;). A dowód na jest na zdjęciu.
(koniec spoilera). Yoda i jego uczeń.

NSync - oficjalny plakat :)

TFN
0

Na TFN opublikowano plakat - zamiast bohaterów z AOTC mamy tważe ludzi z... NSync. Zobacz tu. Jak ich widzę to się modlę, żeby George jednak ich wyciął.

Master Luke

TFN
0

Na TF.N opublikowano fanart przedstawuający starszego Luke`a. Nic szczególnego, wykonanie takie sobie, ale może chcielibyście popatrzeć. Tu natomiast jest troszkę lepszy obrazek.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.