Humor

Pice!

1

Po długiej przerwie wreszcie powstały nowe Pice -humorystyczne obrazki. Pomysł jednego z nich podsunął Lord Sidious, za co serdecznie dziękuję. A tymczasem zapraszm do galerii.

Wiesz, że?

0

Jeśli po przeczytaniu tego tekstu poczujesz, że jest on o tobie, to znaczy, że jesteś prawdziwym maniakiem gwiezdnowojennym.

Zabawy z mieczem :)

0

Co wychodzi z wygłupów z kamerą podczas kiedy co najmniej jeden z realizatorów jest miłośnikiem SW? :) (Jakby ktoś nie zauważył to chodzi o mnie :)) po prostu ściągnij.

Skasowalzarowke.zip (ok 2 MB) kodek Divx :) 3.20.

Co Darth wie o "Star Wars"

Andaral
0

"Życie Warszawy" to niby porządna gazeta, a jednak niektóre artykuły piszą ludzie dość mocno nie zorientowani w temacie. Andaral podesłał nam skan, z artykułu który mówi o "Gwiezdnych Wojanch" w kinie i w Polsacie. Skan dostępny jest tutaj. Info o tym wydarzeniu zawarliśmy w tym newsie. Ale niejaki Darth chyba własnoręcznie przetłumaczył tytuł. "Wojna klonów" - gratulucje dla "Życia Warszawy". Zresztą to nie koniec, bo nadal nie widzę w jaki sposób w tym rozkładzie co podaliśmy odległości między kolejnymi częściami to tydzień. A kolejne części SW? Wątpię by Polsat zakupił "Holiday Special" czy "Ewoki".

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.