Humor

R2-D2 i C3-PO

JORUUS
0

JORUUS znalazł fajny obrazek C3-PO i R2-D2 z klocków Lego. Zobacz jak to wygląda! :))

Polska Armia

0

"Przelatując" przez kanały telewizyjne trafiłem na program na TV 3 (dawny WOT) gdzie pokazane były polskie siły specjalne w czasie szkolenia. Ilustracją muzyczną dla tego programu był marsz federacji handlowej Johna Williamsa. To zmienia moje zdanie o polskim wojsku: Żeby "nasi chłopcy" byli droidami?:))))

Kolejny Pic

0

Bez zbytiego zagadywania zapraszam tutaj. Już niebawem następne.

Polityczne Gwiezdne Wojny

TFN
0

Na poniższej karykaturze wszyscy, którzy w mniejszym lub większym stopniu, interesują się polityką rozpoznają zapewnie znanych polityków ucharakteryzowanych na postacie z Ataku Klonów. Ja niestety światowej polityki nie lubię, więc nie napisze kogo przedstawia obrazek ;))
Karykatura polityczna

Koszmar R2-D2

TFN
1

Mimo tego, że R2-D2 i C3PO cały czas pakują się w kłopoty to i tak powinni być szczęśliwi, że nigdy nie trafią na Ziemię. Tutaj pewnie nedzni Ziemianie zastosowali by ich do takich celów, jakie przedstawiają poniższe obrazki. To co powinno zwrócić uwagę to fakt, że plany tych wymyślnych tortur opracowano w latach pięćdziesiątych, czyli na długo przed pojawieniem się Gwiezdych Wojen ;)).
Koszmar R2-D2_1
Koszmar R2-D2_2

Imperium bardziej ludzkie?

0

IG-72 przesłał przerówbkę jednego ze zdjęć, które zamieściliśmy jakiś czas temu. Aby zbytnio nie obciążać łącz gadaniem, powiem, że obrazek jest tutaj.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.