Humor

Ziemskie Gwiezdne wojny

Paweł Hudeczek
11

Paweł Hudeczek podesłał ciekawe zdjęcie. Nie jest ono nijak obrabiane komputerowo, ale wytrawny (a nawet taki mniej wytrawny) fan zwróci uwagę, że skrzydła myśliwca układają się w ciekawy sposób..... :)
Zdjęcie jest tutaj.

Atak Smithów

Dark Master
8

Jak donosi nasz specjalny korespondent, Agent Smith, nim wystąpił w części 2. przeboju kinowego Matrix, zagrał w niskobudżetowej produkcji wykonanej tylko dla potrzeb świata maszyn. Film z jego udziałem wtłoczony został do umysłów wszystkich podłączonych do Matrixa.
Oficjalny plakat z tego filmu jest tutaj.

Dzięki Dark Master!

Yoda w szlafroku?

Luke Skywalker
17

Luke Skywalker przysłał bardzo ciekawy skan strony gazety z programem TV, w której przy zapowiedzi TESB zamieszczono jedno z najbardziej znanych ujęć z "Imperium kontratakuje" - Yodę siedzącego na plecach Luke`a. Kto zgadnie, co jest nie tak z tym zdjęciem, dostanie od nas banana :))
Dzięki Luke!

Kolor skarpetek Anakina

Andaral
17

Zdjęcie, a dokładniej skan okładki pisma "Interview" jaki prezentujemy, przedstawia bez wątpienia Haydena Ch., znanego z roli Anakina S. w ostatnich dwóch epizodach serii filmów George`a L. z cyklu Gwiezdne W.
Odnośnie tego, co powiedziała ostatnio posłanka Błochowiak, a co określało dość jednoznacznie związek między kolorem skarpetek a oriętacją seksualną, przedstawiony skan nabiera nowego znaczenia, choć nie widać na nim koloru skarpetek Haydena Ch.Ja myślę jednak, że miał kolorowe skarpetki. :)

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.