Humor

Żywot Mouse Droida UPDATE

Bendu
16

Co zazwyczaj dzieje się kiedy ktoś zobaczy Mouse Droida? Coż... Najzęściej robot ten nie przeżywa kontaktu. :(
Bendu podesłał fajną empetrójkę (ok. 215 kb), którą sam zrobił. Zaplątała się gdzieś w przestrzeni mojego dysku, zatem publikujemy ją dopiero teraz... Może masz jeszcze jakieś? :)

UPDATE: Link już działa....

Star Matrix

Mefisto
23

W Matrixie 2 Neo wlaczył z całą masą Agnetów S(m)ithów. Poniżej przedstawiamy zdjęcie z alternatywnej wersji tej sceny, która niestety została wycięta...

Jakie Wojny?

16

Robiąc świąteczne porządki na twardym dysku znalazłem ten obrazek. Na dobrą sprawę nie wiem, skąd się wziął, ale jest niezły :). Nie da się ukryć, że TAKIE StarWars Kids raczej dla dzieci nie są. A podobno GOOGLE to najlepsza wyszukiwarka... :)))

Mona Padme i Mona Obi

Benkai Hetta
15

Czy wiecie, że Monalisa, słynny obraz Leonardo DaVinci, to tylko jedna z wersji? Aż dziwne, że tak popularna... Poniżej prezentujemy inne, wcześniejsze wersje obrazu:.

Mona Padme
Mona Obi

Dzięki Benkai Hetto! :)

Świetlna packa

Falcon
13

Falcon podesłał screena z gry KotOR. Na obrazku przedstawiono nową broń Jedi - świetlną packę na muchy. Jak donosi sam Falcon, packa jest doskonałą bronią. Jedno trafienie i mucha spala się na popiół. Ale tu rodzi się pytanie... Czy to nie jest przypadkiem porywanie się z motyką na słońce?
Screen jest tutaj. Dzięki wielkie Falcon. Świetne!

Nowy Indiana?

Paweł Hudeczek
14

Jeśli ktoś z was oglądał "R2D2 Pod kopułką" (Beneath the Dome) dowiedział się stamtąd, że R2D2 po swoim debiucie w 1977 roku, w "Nowej nadziei", miał kilka propozycji wystąpienia w innych filmach. (m.in "Szeregowiec Rayan"). Ostatnio nasz mały robocik zgłosił się do roli Indiany Jonesa! Wykonano nawet zdjęcia próbne. Naszemu szpiegowi udało się wykraść jedno takie zdjęcie:

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.