TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Kulisy afery Rywina

2003-03-28 20:33:00 philomythus za FILM

Interesuje Was czemu nie można rozwikłać zagadkowej afery Lwa Rywina? Prezentujemy prawdziwe oblicze Lwa, przepraszam Rywina du Hutt. Poniżej dowód:KOMENTARZE (9)

Humor

Strip z NP

2003-03-18 19:33:00 natalieportman.com

Tutaj jest malutki komiks o pracy Natalie Portman. Jedyną wadą tej rysunkowej opowiastki jest to, że jest po angielsku. Tych, którzy nie dadzą się tak łatwo zniechęcić, zapraszam do podziwiania komiksiku. :)
KOMENTARZE (0)

Humor

Lepper i jego rycerze

2003-03-04 18:20:00 TIBI_TIBI

Zobacz kolejną pracę TIBI_TIBI. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że Bastion jest wolny od wszelkich wpływów politycznych. To tak tylko na wszelki wypadek mówię. :))
KOMENTARZE (8)

Humor

PIC od Kisiela!

2003-03-03 18:23:00 Darth Kisiel

Nawet taki wielki Jedi jakim jest Mace Windu oddaje się pokusom Ciemnej Strony. Jeden z reporterów "Życia Coruscant", najpoczytniejszej gazety w Starej Republice, zrobił to zdjęcie. W odpowiedzi na nie, Rada Jedi wydała oświadczenie, w którym czytamy m.in: "Zdjęcie to jest fotomontażem i powstało w wyniku działalności pewnych frakcji mających na celu osłabienie zakonu Jedi". Sprawa zapewne skończy się przed Senacką Komisją Etyki.
KOMENTARZE (3)

Humor

Kto dorabiał sobie w AOTC!!

2003-03-02 20:25:00 Jackson z SWL

O tym, kto pracował przy AOTC można poczytać sobie w napisach końcowych. Oto przykład z DVD z AOTC:Jak donoszą nasze źródła, nie jest to jedyny Jackson, który pracował przy AOTC. Ponoć w roli jednego Jedi o ciemnej naturze, znaczy skórze, wystąpił Samuel Leroy Jackson, a w epizodzie III scenę z wulkanem ma reżyserować Peter Jackson, w zamian za co Lucas naprawi trochę ROTK.
KOMENTARZE (5)

Humor

O filmie Petera Jacksona słów parę...

2003-03-01 18:59:00

Krzysztof Lipka-Chudzik (znany też jako KoLeC) w swoim najnowszym felietonie, który znalazł się na Stopklatkce tym razem wypowiedział się trochę o filmach Petera Jacksona. Oto co napisał o FOTRze:

Bijcie mnie, ale ja w "Drużynie Pierścienia" Drużyny nie widziałem. Po ekranie za to snuły mi się w tę i z powrotem cztery Ewoki, dwa sierściuchy rasy Wookie (z futrem od świąt nie mytym), C3PO z łukiem i R2D2 z toporem oraz Obi-Wan Kenobi w spiczastym kapeluszu. Gdzie się podział mój ulubieniec Sam Gamgee i jego celne odzywki? Gdzie dwa radosne patafiany: Merry i Pippin? Dokąd poszedł waleczny Gimli, zakochany po uszy w Galadrieli? Co się stało z całym drugim planem: kto wypędził Dziadunia, grubasa Bolgera, Barlimana Butterbura, enta Żwawca i kucyka Billa?

W felietonie znajdziecie też pewną pochwałę dla AOTC! A od siebie dodam, że miałem przyjemność poznać Kolca na premierze prasowej AOTC. Powiem tak, był to jeden z nielicznych dziennikarzy, po których było widać, że film zrobił na nich piorunujące wrażanie. Po wyjściu z filmu powiedział: Nie mam czego się przyczepić., acz Kolec nie trawi za bardzo „Mrocznego Widma”, co także można wyczytać w tym felietonie.
KOMENTARZE (1)
Loading..