TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Obi-Wan kupuje statek

2004-11-24 21:42:00 Tremayne za ShooshTime.com

Zastanawialiście się kiedyś jakby to było, gdyby Obi-Wan wszedł do komisu... statków używanych, chąc kupić sobie jeden z nich? Jeśli tak, to teraz macie najlepszą okazję, by zobaczyć to na własne oczy, gdyż w sieci pojawił się dość interesujący filmik przedstawiający wyżej wymienioną sytuację.
Aby go ściągnąć uderzajcie w ten link>>>(prawym przyciskiem myszy klikając "Zapisz element docelowy jako...". Film trwa prawie trzy minuty, a dostępny jest w formacie Windows Media Video.
KOMENTARZE (13)

Humor

Miecz świetlny w promocji !

2004-11-22 19:15:00 Switch

Switch podesłał nam wycinek z pewnej reklamowej gazety. Dotyczy ona towarów, dostępnych w hipermarketach. Całość tyczy się dobrze wszystkim znanej broni, która jest bardzo elegancka a tym samym przystosowana do obecnych realiów. Oczywiście chodzi o miecz świetlny. Tak, że jeśli chcecie stać się posiadaczem owego cudu techniki, możecie już go nabyć za jedynie 9.50zł !!! (Warto wspomnieć, iż został on przeceniony z 14.50zł).
Oferty prosimy składać pod tym linkiem>>>.
KOMENTARZE (28)

Humor

George w Powrocie Jedi

2004-11-22 15:28:00 Geriavit Farmatol

W sieci ukazało się ciekawe zdjęcie wyciętej sceny . Obrazuje ono twórcę Gwiezdnych Wojen, George`a Lucasa w VI Epizodzie. Lucas wcielił się w Ewoka, twierdząc, iż owa rola rozwinie jego talent aktorski. Od dawna wszyscy sądzili, że Ewoki zostały zrobione na podobieństwo Lucasa.
Prawdopodobnie, w niewiedzy Fanów, Geroge powróci jako Impetator Palpatine w Zemście Sithów. Możliwe, iż przemknie w kilku scenach. Nasze źródła mówią, że Lucas ma nawet ochotę wcielić się w samego Dartha Vadera, jednak jest on niższy o 3 głowy od Haydena, przez co całość będzie musiała być kręcona w zblizeniu.

Zdjęcie możecie zobaczyć w tym linku>>>.
KOMENTARZE (12)

Humor

Pojedynek płci pięknej

2004-11-18 16:07:00 Andrzej Żyto za VirtualBartender.beer.com

Na łamach strony VirtualBartender.beer.com pojawił się ciekawy filmik. Obrazuje on pojedynek pomiędzy płcią piękną. Dwie kobiety walczą mieczami świetlnymi. Jesli chcecie zobaczyć to krótkie, acz zapierające dech w piersiach starcie to odsyłamy w ten link>>>.
W okienku pod ekranem, na którym będzie wyswietlany filmik, wpiszcie „Jedi”. Następnie po prawej kliknijcie ”GO”.
KOMENTARZE (26)

Humor

Nowa scena z TPM

2004-11-08 20:48:00 Przemas i NataliePortman.com

Na łamach strony NataliePortman.com pojawiła się rzekomo, wycięta scena z Mrocznego Widma.
Otóż w końcowych scenach bitwy o Naboo, Padme miała strzelić Padawanowi Kenobiemu w głowie. Świadczyło by to o jego późniejszej halucynacji w czasie pojedynku z Darthem Maulem, czy przyjęciem na ucznia „podejrzanie słodkiego” Anakinka Skywalkera. Dalsze skutki owej pomyłki, żony „Wybrańca”, znamy już z Klasycznej Trylogii.
Zdjęcie możecie zobaczyć tutaj.
KOMENTARZE (18)
Loading..