TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Darth Vader kontra...

2006-08-30 22:01:50 Strangler

Wiemy, że Godzilla po wielokroć atakowała Tokio. Ale jak by postąpiły bohaterskie japońskie służby bezpieczeństwa, gdyby musiały zmierzyć się z samym Darthem Vaderem? Niełatwo wytypować zwycięzcę tego epickiego starcia! Jeśli już nie możecie z ciekawości usiedzieć na miejscu, to zapraszam do zapoznania się z poniższym filmikiem. Nie pożałujecie!

KOMENTARZE (29)

Humor

Jak przestraszyć żonę w nocy?

2006-08-22 23:27:00 YouTube.com

Na łamach strony YouTube.com ukazał się humorystyczny filmik, prezentujący zabawne wcielenie fana Gwiezdnej Sagi. Wiadomo, iż Mroczny Lord Sithów Darth Vader wzbudza grozę i przerażenie nie tylko u dorosłych czy dzieci ale również u szarańczy.
Co trzeba zrobić aby, niczym w Epizodzie III Zemście Sithów, własną żonę ogarnął strach? Przepis na to może być o wiele prostszy niż może się nam wydawać. Otóż wystarczy zaopatrzyć się w miecz firmy Master Replicas oraz zwykły hełm wraz z maską Vadera od Hasbro. Jaki może być tego efekt? Przekonajcie się sami klikając w ten link >>>.
KOMENTARZE (18)

Humor

Gwiezdne króliki atakują...

2006-08-20 22:10:00 AngryAlien.com

W sieci pojawił się ciekawy filmik. Ukazuje on humorystyczne wcielenie Gwiezdnych Wojen.
Co by było gdyby wszystkie postacie Nowej Nadzieji wyglądały jak króliki? Wystające długie uszy z hełmów szturmowców czy głowy Greedo nie wystarczą? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy w to miejsce >>>.
KOMENTARZE (13)

Humor

Gwiezdne Wojny przeciwko paleniu

2006-08-07 21:37:00 VideoSift.com

Bez wątpienia papierosy szkodzą zdrowiu każdego człowieka.
Jednak czy zastanawialiście się co sądzą na ten temat droidy z Gwiezdnej Sagi? Zapraszamy w ten link >>> , a dowiecie się jakie zdanie prezentują zasadniczy C-3PO i frywolny R2-D2...
KOMENTARZE (21)

Humor

Imperium Kontratakuje oczami Luke'a Skywalkera

2006-08-03 23:46:00 Michał 'Globus' Knapik

Wszyscy fani znają doskonale całą Sagę. Każdy cytat, efekt specjalny czy nawet muzyka nie jest obca.
Jednak, co by się stało gdybyśmy poznali myśli głównych bohaterów, nie powołując się jedynie na książki?
Jeśli chcecie się dowiedzieć o czym tak naprawdę rozważa Luke Skywalker w Imperium Kontratakuje zapraszamy w ten link >>>. UWAGA – przestrzegamy przed spoilerami.

(Spoiler):

Tekst zapewne rozbawi wszystkich wielbicieli fenomenalnej książeczki o tytule „Uważaj Jar Jar”, której recenzje możecie przeczytać tutaj >>>.
(Koniec Spoilera)

Zapraszamy do rozmowy na forum.
KOMENTARZE (4)
Loading..