TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Wyjątkowo osobliwe figurki...

2007-12-21 22:30:35 Sida

Nasi szpiedzy donieśli nam o wyjątkowo intrygujących pomysłach figurek, których zdjęcia zamieszczamy poniżej. Zobaczcie sami:Jak widać na pierwszym obrazku, mamy tam doczesne szczątki Beru Lars, zaraz później Moc (ewentualnie same midichloriany, choć bez mikroskopu trudno stwierdzić), a na samym końcu jedynego dobrego Ewoka - martwego Ewoka. Na drugim obrazku widnieje zaś to, co pozostało z Alderaanu i co pozwoliło każdemu ocalałemu mieszkańcowi "nosić kawałek planety zawsze przy sobie". Cóż można jeszcze dodać? GEORGE, CHCEMY TE FIGURKI!!!
KOMENTARZE (66)

Humor

Figurki Unleashed, które nie powstały, a mogłyby

2007-12-10 17:58:00

Figurki z serii Unleashed przedstawiają przede wszystkim bohaterów w ich wielkich momentach, tak dobrych jak i złych. Bonnie Burton i Pablo Hidalgo z oficjalnej wpadli na pomysł zrobienia listy 10 figurek z serii Unleashed, które przełamałyby tabu, ukazały mało znaczące postaci w niezbyt chlubnych sytuacjach. Oto lista szkiców:10. Jira - sprzedawczyni z Mos Espy9. Lobot8. Ciocia Beru Lars7. Noa Briqualon vs Teek - z "Bitwy o Endor"6. Gonk5. Jocasta Nu4. Janu Godalhi - postać z ROTS (pojawia się w operze, a gra ją Pablo Hidalgo)3. Dexter Jettster2. Ackmena - barmanka z kantyny Mos Eisley (z Holiday Special)1. Myszobot


KOMENTARZE (0)

Humor

Yoda z papieru...

2007-12-06 20:04:10 Hialv Rabos

Jak donosi nasz trzebnicki szpieg Hialv Rabos niektórzy mają całkiem ciekawe sposoby na wyrażenie swojego oddania Sadze. Oto bardzo interesujący przykład zrobienia właściwego użytku z kawałka zielonego i różowego papieru:
KOMENTARZE (24)
Loading..