TWÓJ KOKPIT
0

Humor

''Ostatnia wieczerza''

2007-09-13 21:00:00 Kathi Langley

Saga inspiruje. Wiemy o tym wszyscy nie od dzisiaj i chyba nie ma w tym już nic dziwnego. Ale nieczęsto się zdarza, żeby inspiracje Gwiezdnymi wojnami były widoczne w twórczości artysty, który tworzył na długo przed Georgem Lucasem. A jednak. Jeden taki przypadek już mieliśmy tutaj, tym razem jednak mamy zaszczyt zaprezentować Wam wszystkim fenomen i niezbity dowód na to, że kod Leonadra da Vinci jednak istnieje, a on sam znał przyszłość. Dowodem tym nieznana dotąd wersja "Ostatniej wieczerzy", którą prezentujemy poniżej:KOMENTARZE (22)

Humor

Obi-Wan kocha kawę...

2007-09-04 02:11:37 Darth Phabious

Czy w Gwiezdnych Wojnach jest kawa? Oczywiście! Czytelnicy wiedzą, że w większości książek Star Wars występuje trunek o nazwie kafeina/kofeina/kawu, etc. (w zależności od tłumaczenia), a mający dokładnie takie właściwości jak nasza swojska kawa ;) A czy Jedi pijali kawę? Obi-Wan udowadnia nam poniżej, że tak. Polecamy każdemu filmik tutaj.
KOMENTARZE (24)

Humor

Ruszyła Darthipedia...

2007-09-04 01:42:25

Podczas gdy nasza swojska Vongopedia, parodystyczna Wikipedia o Star Wars powoli i wytrwale dobija do swojego pierwszego tysiąca artykułów, koledzy z Zachodu przygotowali nam niespodziankę. Otóż bowiem, wzorując się na nas (oraz na parodystycznej Wiki o Star Trek) postanowili nie być gorsi i stworzyć własny odpowiednik - Darthipedię. Encyklopedia ta ma już ponad 300 artykułów i imponującą grafikę i nie mamy wątpliwości, że będzie coraz lepiej :) Możemy też być dumni, że tym razem to Amerykanie wzorowali się na nas, a nie na odwrót :) A zatem bez dalszych wstępów zachęcam was gorąco do zgłębiania przepastnych zasobów tak naszej Vongopedii jak i zagranicznej Darthipedii. Życzymy udanej zabawy!
KOMENTARZE (10)
Loading..