TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Tydzień ''Powrotu Jedi'' - The Ewok Gospel

2008-05-30 09:35:29 YouTube

Nie tylko my świętujemy 25-lecie "Powrotu Jedi", są też prawdziwi artyści, którzy potrafią zaprezentować się przy tak wielkiej okazji. Oto pieśń-hołd doceniająca wielkość Ewoków. Przed Wami kompozytor, poeta i pieśniarz - Andrew Zilch, cały chór gospel i - uwaga - gościnnie sam Billy Dee Williams!


Dodatkowo obejrzeć można film dokumentalny z kręcenia tego uduchowionego teledysku. Wszystkie atrakcje tygodnia "Powrotu Jedi" znaleźć można tutaj.
KOMENTARZE (17)

Humor

Star Wars Wrestling

2008-05-16 18:31:30 YouTube

Ile wspólnego mogą mieć Gwiezdne Wojny z amerykańskim pro-wrestlingiem? Na pierwszy rzut oka wychodzi na to, że niewiele. Jednak pomysłowość fanów nie zna granic. Na YouTube znalazłem interesujący filmik, łączący te dwie dziedziny. Przy użyciu figurek lego, niejaki RobyVare stworzył 30 sekundową mini galę federacji Star Wars Wrestling. Nie zabrakło oczywiście wartkich pojedynków, takich jak:

Han Solo i Chewbacca vs Stormtrooper i TIE Pilot w Tag Team Match
Boba Fett vs Rebel Pilot w Extreme Rules Match
Darth Vader vs Luke Skywalker w SWW Championship MatchJakość filmiku jest niestety niska, ale każdy bez problemu dojrzy całą masę slamów, kicków, dropów oraz finisherów i innych sigaturemove’ów.
Warto w tym miejscu wspomnieć, że obecny mistrz Intercontynentalny federacji WWE (jak widać na załączonym obrazku to już jego 8 tytuł) – Chris Jericho jest wielkim fanem Star Wars. Kiedyś w wywiadzie dla magazynu „Wrestling Observer” wyznał, że bardzo chciałby zagrać w Gwiezdnych Wojnach, a że osobiście zna George’a Lucasa, to taka możliwość wchodzi w grę. Może jego marzenie się spełni wraz z nadejściem serialu aktorskiego?
KOMENTARZE (39)

Humor

Yoda a Chuck Norris

2008-05-14 09:50:52 TheForce.net

Co ma wspólnego Yoda z Chuckiem Norrisem? Otóż jakiś czas temu po internecie krążyło dużo krótkich tekstów, opisujących co też Chuck jest w stanie uczynić - redaktorzy TheForce.net natrafili na stronę na której znajdują się podobne teksty, tylko z Yodą w roli głównej. Można je przeczytać tutaj.
Poniżej kilka przykładowych tekstów:

Nie ma takiej rzeczy jak Zasada Dwóch, jest tylko dwóch Sithów, których Yoda nie zdążył jeszcze zabić.

Jeśli ktoś jest owłosiony jak Wookie, jeśli wydaje dźwięki jak Wookie i jeśli jest wysoki jak Wookie, a Yoda mówi Ci, że jest to Ewok – to to jest Ewok.

Yoda tylko raz w życiu zagrał w chowanego. Rezultat? Pobyt na Dagobah.

Ktoś będzie miął swój zły dzień, kiedy Yoda wyciąga miecz.

Jedyny powód dla którego Padme wyszła za Anakina jest taki, że Yoda jej nie chciał.

KOMENTARZE (36)

Humor

Twoja Stara i Star Wars #3

2008-05-11 19:56:53 sieć zła i darknesu

Ku uciesze, lub smutkowi, cykliczne newsy o powiązaniach Twojej Starej ze Star Wars dobiegają końca. Poprzednie odcinki (#1 i #2) wywoływały sporo kontrowersji, tym razem z pewnością nie będzie inaczej.Jak się okazuje Twoja Stara może inspirować! Twórca blogu rysowniczego cartoonwars - Otis, postanowił dorzucić swoje 3 grosze na temat Twojej Starej i Star Wars. W efekcie powstał bardzo interesujący komiks o popularnej młodzieżowej odzywce.Czy Twoja Stara kiedyś powróci na Bastion? To wie tylko Twój Stary!
KOMENTARZE (42)

Humor

Sekretne życie plastikowych szturmowców

2008-05-09 20:37:46 Star Wars Blog

O zabawkach, które żyłyby własnym życiem ludzkość marzyła już od dawien dawna. Jedną z realizacji tego marzenia jest słynny film "Toy Story" studia Disney. A czy Wy zastanawialiście się kiedyś co robią Wasze zabawki ze Star Wars, kiedy nie patrzycie? Może same odtwarzają sceny i pojedynki z naszych ulubionych filmów, a może tylko duszą się w swoich ciasnych plastikowych blistrach?

Zajmująca się fotografią fanka Cindi Geeze "przyłapała" swoją kolekcję plastikowych szturmowców jak żyją własnym życiem jedząc, tańcząc, czy po prostu odpoczywając. Galerię można obejrzeć o właśnie tutaj.

KOMENTARZE (13)

Humor

Sokół Millenium dostrzeżony na Ziemi

2008-05-07 00:44:02 oficjalny blog

Jak się okazuje spotkanie na ziemi statku o nazwie Millenium Falcon nie jest niemożliwe. Millenium Falcon przebywający na naszej planecie, a dokładniej w San Francisco, to jednak nie jest frachtowiec lecz holownik.
KOMENTARZE (19)

Humor

Twoja Stara i Star Wars #2

2008-05-04 20:19:50 sieć zła i darknesu

Dzisiaj mamy dla was dawkę kolejnych fotek dość specyficznego humoru. Jak widać po komentarzach ostatniego newsa, taki rodzaj wykorzystania motywów Star Wars nie trafia do każdego. Być może tym razem Twoją Starą polubi więcej osób?W przyszłym tygodniu ostatni news z cyklu, o tej samej porze.
KOMENTARZE (48)
Loading..