TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Indiana Jones i tajemnicze hieroglify

2008-06-22 11:01:49 DiegoTan

DiegoTan podesłał nam iście interesujący obrazek znaleziony na JoeMonster. Prezentuje on scenkę z Indiany Jonesa, na której w tle, na kolumnie, wśród hieroglifów widać wizerunki naszych starych dobrych znajomych – R2-D2 i C-3PO. I jak tutaj nie kochać Lucasa za te wszystkie nawiązania i figle? Owe zdjęcie możecie zobaczyć poniżej:


KOMENTARZE (23)

Humor

Imperator Palpatine kontroluje ceny ropy!

2008-06-09 20:04:31 TheForce.net

Ostatnimi czasy gospodarka światowa przeżywa kryzys związany z galopującymi cenami ropy naftowej. Winnych takiej sytuacji jest wielu, ale jak się okazuje jednym z nich jest sam Imperator Palpatine! Imperium ma swoje własne stacje paliw – Palpatine Oil, dzięki czemu Imperator może bezdusznie windować ceny benzyny i oleju napędowego. Wygląda na to, że nasz władca korzysta skwapliwie z okazji jaką daje mu wolny rynek i sięga do naszej kieszeni po ciężko zarobione pieniądze. Nie wierzycie? Oto dowód!


Oczywiście cała historia jest fikcją, ale zastanówmy się: jakby nasz świat wyglądał, gdyby Gwiezdne Wojny były prawdziwe? Odpowiedzi na to trapiące fanów pytanie można znaleźć na stronie If Star Wars was real. Znajdziecie tam wiele ciekawych fotografii i przeróbek zdjęć, łączących świat realny z uniwersum George'a Lucasa.
KOMENTARZE (7)
Loading..