Humor

Han zamrożony w … ciastku?

Club Jade
24

Jaka fanka Gwiezdnych Wojen nie marzyła o tym by dopaść takie ciacho jakim jest Han Solo, żeby go potem schrupać? Otóż marzenia się spełniają. Przynajmniej częściowo. Specjalnie dla fanów, jedna z amerykańskich piekarń zobowiązała się dostarczyć tego czarującego łajdaka zamrożonego w karbonitowym cieście, dostępnego w dowolnej słodkiej polewie (Wrrr!) oczywiście za drobną dodatkową opłatą.


Arka Przymierza

Oficjalny blog
25

Z pewnością każdy z nas słyszał o biblijnej Arce Przymierza. Okazuje się jednak, że nie tylko naziści i Indiana Jones dotarli do niej. Jest ona obiektem pożądania także dla kreatur z Hoth i Wookiech. Miejmy tylko nadzieję, że obie nacje nie wykorzystają Arki w niecnych celach. Bo jeżeli mielibyśmy wierzyć słowom znanego doktora archeologii to Arka Przymierza ma większą moc niż sama Gwiazda Śmierci.


''Ślub? To pułapka!''

oficjalna
24

Fani Star Wars po raz kolejny pokazują jak bardzo potrafią być zwariowani. Mieliśmy już wiele fanowskich ślubów, choćby mandaloriańskie, tym jednak razem nowożeńcy przeszli samych siebie. Pan młody przebrany był za admirała Acbara, natomiast panna młoda za Mon Mothmę, urzędniczka państowa była księżniczką Leią w stroju niewolnicy. Domyślać się tylko możemy, jakie oboje złożyli sobie przysięgi. Natomiast pewne jest, że nowożeńcy zamiast usłyszeć pospolite: „ogłaszam was mężem i żoną”, usłyszeli: „ogłaszam was Mon Calamari i żoną”. Nam nie pozostaje nic innego jak życzyć młodej parze szczęścia! Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z zaślubin oraz uroczystości weselnych. Jeżeli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z imprezy, powinniście zaglądnąć w to miejsce.


Kocie Wojny

forum WotC
36

A teraz coś dla wszystkich miłośników kotów. Zastanawialiście się kiedyś jakby wyglądały Gwiezdne Wojny, gdyby brały w nich udział koty? Poniżej prezentujemy obrazki, w których koty stają się najważniejszymi bohaterami z Sagi, czyli: Imperatorem, Lukiem Skywalkerem, mistrzem Yodą, Jabbą i a nawet żołnierzem Konfederacji Niezależnych Systemów.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.