TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Demotywatory SW #13

2009-12-31 00:59:51 Demotywatory.pl

Najśmieszniejsza seria newsów wraca do łask na Bastionie. Po ponad 2 miesięcznej przerwie wznawiamy publikowanie Demotywatorów związanych z „Gwiezdnymi Wojnami”. Częstotliwość publikacji z pewnością znacznie spadnie, ale zapewniamy, że Demotywatory SW będą się pojawiać w miarę możliwości regularnie.

W dzisiejszej paczce mamy co nieco o polskiej pomysłowości znanej wszystkim z Grabowca, ojcostwu i klasykach kina – wśród, których twórca demotywatora umieścił „Gwiezdne Wojny”.Ocena z czarnego humoru: 4/5. Wynik całkiem dobry.
KOMENTARZE (38)

Humor

Musical Star Wars

2009-12-15 19:29:29 YouTube

Gwiezdne Wojny określane są jako "kosmiczna opera". Film, który okazał się na YouTube dowodzi, że można je tak nazwać dosłownie. Kilka osób zebrało się i zaśpiewało piosenkę do znanej wszystkim melodii. Przypomina ona numery musicalowe, a jak to wyszło, można przekonać się oglądając wspomniany filmik:
KOMENTARZE (22)

Humor

Paranienormalni i Śląskie wojny

2009-12-11 21:58:03 YouTube

Kabaret Paranienormalni z okazji święta górników, czyli Barbórki, przygotował specjalny występ zagrany całkowicie „po śląsku”. W skeczu „Śląskie wojny” sparodiowali słynny pojedynek pomiędzy ojcem i synem. Cały występ można było zobaczyć w programie „Kabaretowy Klub Dwójki”, który został wyemitowany 5 grudnia o godzinie 20:05 na TVP 2.

Cały skecz możecie obejrzeć poniżej lub też bezpośrednio na stronie TVP oraz w serwisie YouTube.


KOMENTARZE (45)
Loading..