TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Komiksy Lego

2009-02-22 19:34:28 strona oficjalna Lego

Na oficjalnej stronie Lego pojawiło się kilka filmików z klocków Lego, połączonych z komiksami, nawiązujących do The Clone Wars. Zobaczcie i oceńcie sami, jak to wygląda:
KOMENTARZE (22)

Humor

Tydzień Mandaloriański - Humor o Mandalorianach

2009-02-21 11:17:05 X-Yuri
Tydzień mandaloriański zbliża się powoli do końca. A żeby nie było wam smutno, dziś mamy kilka przykładów humorystycznego podejścia do Mandalorian.

Na początek kawał, znany zapewne osobom które grały w KOTOR'a:

Idzie dwóch Mandalorian przez las. Nagle jeden z nich przewraca się. Nie oddycha, a jego oczy są szkliste. Jego kolega bierze komunikator i rozmawia z dowódcą.

- Mojemu partnerowi coś się stało! Nie wiem jak mu pomóc!

- Spokojnie - mówi dowódca. - Zaraz temu zaradzimy. Po pierwsze upewnij się, czy rzeczywiście nie żyje.

Mandalorianin wyłącza komunikator, a po chwili rozlega się strzał z blastera. Włącza komunikator i mówi:

- Nie żyje. Co teraz?


Także Boba wziął udział w odwiecznym "konflikcie" Star Wars vs. Star Trek. Obrazek autorstwa ibentmywookiee:A teraz "drzewo genealogiczne"Święta u Fettów. Obrazek autorstwa Suzaku:Kolejny Boba, autorstwa tym razem generalstar:Han Solo w karbonicie. Obrazek mechmakera:A to Boba na emeryturze, również autorstwa Suzaku.Coś co spodoba się wielu fanom, filmik ukazujący swego rodzaju powiązania Mandalorian i %MOCy%:A na koniec dwa ciekawe rodzaje tańca: pierwszy to stara dobra animacja poklatkowa, drugi to animacja komputerowa:

Wartych uwagi jest też kilka artykułów na "Darthipedia, the Star Wars Humor Wiki", które można znaleźć, po angielsku tutaj, tutaj i tutaj.

Pozostałe atrakcje tygodnia mandaloriańskiego dostępne są w tym miejscu.


KOMENTARZE (28)
Loading..