TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Top 10 reklam z Lordem Vaderem

2010-11-22 22:27:14 Widelec.pl

Serwis Widelec.pl przygotował zestawienie najlepszych reklam z Darthem Vaderem. Nie zawsze jednak obecność Mrocznego Lorda można wytłumaczyć w racjonalny sposób, najczęściej jest on dodatkiem, który tylko „ubarwia” spot reklamowy.

Na liście znajdziemy m.in. filmiki reklamujące system nawigacji samochodowej Tom Tom, sieć Orange czy też baterie Energizer, nie obyło się także bez japońskich reklam, które pełne są specyficznego humoru. Poniżej prezentujemy wam kilka filmików:

Direct TV
Pierwszy z filmików to reklama, w której można pomału poczuć klimat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia a jak wiadomo są to rodzinne święta i najlepiej je spędzać z rodziną... najstraszniejszych czarnych charakterów. Wśród „rodziny” spotkamy m.in. laleczkę Chucky, dziewczynkę z filmu „Ring” czy też Hannibala Lectera.Energizer
Wszyscy pamiętamy pojedynek na Bespinie pomiędzy, ale co by się stało gdyby nagle miecz Vadera przestał działać z powodu zużytych baterii? Zobaczcie sami:Target.com
Mimo, że Darth Vader jest ma w sobie wiele plastiku oraz mechanicznych części to przecież wciąż pozostaje „prawie” normalnym facetem. Zobaczcie sami co się stanie gdy obok niego pojawi się piękna kobieta a dokładnie sama Heidi Klum.Japanese Commercial
Na koniec prezentujemy wam japońską reklamę, która choć momentami przypomina nawet fragmenty pierwszego fanfilmu „Hardware Wars” trudno jednoznacznie stwierdzić o czym ona jest i co w niej robią bohaterowie „Gwiezdnych Wojen”.Wszystkie reklamy, które znalazły się w zestawieniu można obejrzeć w tym miejscu.
KOMENTARZE (25)

Humor

Nowe przygody Jar Jara

2010-11-03 16:47:30 Club Jade

Jak powszechnie wiadomo wśród większości fanów SW jedną z najbardziej ulubionych postaci jest niezdarny Gunganin, reprezentant Naboo w Senacie Galaktycznym, fantastyczny Jar Jar Binks. Od lat fani zastanawiają się jednak co mogło stać się z Binksem po "Zemście Sithów", gdzie przebywał podczas Starej Trylogii, czyli Epizodów 4-6? Prawdopodobną wersję jego historii z okresu walki Imperium z Rebelią opowiada poniższe wideo, prezentacja wykonana z pomocą wirtualnych klocków LEGO:


KOMENTARZE (50)

Humor

Mistrzowie drugiego planu

2010-11-02 19:51:08 Mistrz 2 Planu

Mistrz drugiego planu to osoba, która jest „zawsze czujna i zawsze na czas”, by swoją obecnością udoskonalić czyjąś fotografię. Mistrzowskie wkomponowywanie się w ujęcie jest „sztuką” i to na tyle rozwiniętą, że doczekało się własnych stron internetowych. Jedną z takich stron jest Mistrz 2 Planu, gdzie codziennie umieszczane są zabawne fotografie z tak zwanymi nowoczesnymi ninja w roli głównej. Na ponad 100 podstronach znalazło się kilkanaście zdjęć gdzie motywem przewodnim są Gwiezdne Wojny lub fani Sagi George’a Lucasa. Poniżej prezentujemy 5 – naszym zdaniem – najciekawszych fotek.Który mistrz wyszedł najlepiej?
KOMENTARZE (21)
Loading..