Humor

Nowy Jork niczym planeta Hoth

/Film
18

Intensywne opady śniegu sparaliżowały Nowy Jork. Grubość pokrywy śnieżnej w mieście sięga nawet 50 cm, toteż "Wielkie Jabłko" wielu osobom zaczęło się kojarzyć z lodowymi krajobrazami planety Hoth. Jedną z takich osób jest mieszkający na Williamsburgu w Brooklynie Henry Hargreaves, który do sfotografowanych przez siebie zaśnieżonych ulic najbliższego sąsiedztwa dodał postaci i pojazdy z Imperium kontratakuje, tworząc tym samym zabawne fotomontaże. Zdjęcia zaprezentował na swych łamach portal /Film. Efekt pracy Hargreavesa możecie zobaczyć poniżej.
Porcja śmiesznych obrazków

różne
17

Może i Leslie Nielsen nie żyje od kilku tygodni, ale będzie żywy w naszych pamięciach tak długo, jak długo rozmieszać będą nas jego filmowe gagi. Jak widać na załączonym poniżej obrazku wyszperanym przez Zakazaną Planetę, Leslie Nielsen połączył się Mocą i teraz swoimi żartami będzie zabawiał najznamienitszych mistrzów Jedi.
Czytelnicy portalu Kotaku łączą ostatnio swoje dwa ulubione światy: Mario i Gwiezdne Wojny, czego kilkukrotnie byliśmy świadkami. Dowody zamieszczamy poniżej.
Star Wars Christmas Special

Club Jade
22

Jedną z najważniejszych świątecznych tradycji jest przesiadywanie całą rodziną przed telewizorem i oglądanie specjalnych programów świątecznych znanych seriali filmów. Gwiezdne Wojny też zasługiwały na swój specjalny odcinek telewizyjny, ale jedyne czego się doczekały to legendarne "Holiday Special", o którym George Lucas wciąż usiłuje zapomnieć. Z pomocą przyszli fani montując pełnowymiarowy gwiezdnowojenny Program Świąteczny:

Gwiezdne Wojny na Facebooku

0

I to w każdym profilu! Tak przynajmniej twierdzi oficjalny blog, za niektórymi fanami. Otóż wystarczy spojrzeć na ikonkę znajomych z pewnej perspektywy.I od razu widzi się Vadera. Jak widać prawdą jest, że Gwiezdne Wojny są wszędzie. A nawet jeśli tak nie jest, to i tak trzeba w to wierzyć. Wiara czyni cuda, dowód na obrazku powyżej.

Archiwum wiadomości dla działu "Humor"

Loading..

Ustawienia


Ustaw kolejność w prawej i lewej sekcji.
Możesz przesuwać elementy również pomiędzy nimi.