TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Nowy Jork niczym planeta Hoth

2010-12-29 14:58:47 /Film

Intensywne opady śniegu sparaliżowały Nowy Jork. Grubość pokrywy śnieżnej w mieście sięga nawet 50 cm, toteż "Wielkie Jabłko" wielu osobom zaczęło się kojarzyć z lodowymi krajobrazami planety Hoth. Jedną z takich osób jest mieszkający na Williamsburgu w Brooklynie Henry Hargreaves, który do sfotografowanych przez siebie zaśnieżonych ulic najbliższego sąsiedztwa dodał postaci i pojazdy z Imperium kontratakuje, tworząc tym samym zabawne fotomontaże. Zdjęcia zaprezentował na swych łamach portal /Film. Efekt pracy Hargreavesa możecie zobaczyć poniżej.

KOMENTARZE (18)

Humor

Porcja śmiesznych obrazków

2010-12-27 14:05:26 różne

Może i Leslie Nielsen nie żyje od kilku tygodni, ale będzie żywy w naszych pamięciach tak długo, jak długo rozmieszać będą nas jego filmowe gagi. Jak widać na załączonym poniżej obrazku wyszperanym przez Zakazaną Planetę, Leslie Nielsen połączył się Mocą i teraz swoimi żartami będzie zabawiał najznamienitszych mistrzów Jedi.
Czytelnicy portalu Kotaku łączą ostatnio swoje dwa ulubione światy: Mario i Gwiezdne Wojny, czego kilkukrotnie byliśmy świadkami. Dowody zamieszczamy poniżej.

KOMENTARZE (17)

Humor

Star Wars Christmas Special

2010-12-23 01:13:12 Club Jade

Jedną z najważniejszych świątecznych tradycji jest przesiadywanie całą rodziną przed telewizorem i oglądanie specjalnych programów świątecznych znanych seriali filmów. Gwiezdne Wojny też zasługiwały na swój specjalny odcinek telewizyjny, ale jedyne czego się doczekały to legendarne "Holiday Special", o którym George Lucas wciąż usiłuje zapomnieć. Z pomocą przyszli fani montując pełnowymiarowy gwiezdnowojenny Program Świąteczny:


KOMENTARZE (22)

Humor

Gwiezdne Wojny na Facebooku

2010-12-19 21:39:00

I to w każdym profilu! Tak przynajmniej twierdzi oficjalny blog, za niektórymi fanami. Otóż wystarczy spojrzeć na ikonkę znajomych z pewnej perspektywy.I od razu widzi się Vadera. Jak widać prawdą jest, że Gwiezdne Wojny są wszędzie. A nawet jeśli tak nie jest, to i tak trzeba w to wierzyć. Wiara czyni cuda, dowód na obrazku powyżej.
KOMENTARZE (0)
Loading..