TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Przyrząd do masażu w kształcie Sokoła Millenium

2010-03-15 17:58:36 Club Jade

Producent i dystrybutor akcesoriów codziennego użytku firma JimmyJane wprowadziła niedawno do swojej oferty przyrząd do masażu Form 2, który kształtem przypomina najsłynniejszy statek z Gwiezdnych Wojen. Form 2 od innych masażerów różni się przede wszystkim podwójnym bodźcem mechanicznym, które można wprowadzić w drganie (4 tryby drgań, 5 poziomów mocy). Stylistyka przyrządu jest bardzo elegancka, wszelkie regulatory i pokrętła zgrabnie ukryto. Patrzą na Form 2 nie można odmówić mu podobieństwa do Sokoła Millenium z „Gwiezdnych wojen”.

Po artykule na temat Form 2 w serwisie Gizmondo producent „zabawki” szybko podłapał temat i postanowił zestawić swój produkt z Sokołem Millenium. Proponowana przez JimyJane lista jasno wskazuje Form 2 jako faworyta rywalizacji. Poniżej prezentujemy graficzne zestawienie w języku angielskim.Podstawowymi zaletami Form 2 są: możliwość pilotowania go Solo, podwójny napęd, jest wygodny i przyjazny dla ciała, 3 letnia gwarancja, baterie starczą na ponad 7 godzin masażu, walczy dla przyjemności, przyciąga „ziarnka grochu”.

Dla niejednej fanki Star Wars byłby to wymarzony prezent na: walnetynki, urodziny, imieniny, dzień kobiet, a może święta wielkanocne? Panowie, czasami warto zainwestować 135$ w zdrowie i samopoczucie naszych kobiet, przemyślcie to!
KOMENTARZE (20)
Loading..