TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Postacie z Gwiezdnych Wojen w stylu japońskim

2010-04-26 05:33:40 Steve Bialik

Amerykański artysta, Steve Bialik, postanowił narysować kilka postaci z Gwiezdnych Wojen w stylu dawnego malarstwa japońskiego. Oto one: admirał Ackbar, Threepio & Artoo, Leia, Han & Chewie, Imperator, Obi-Wan, Yoda, Boba Fett, Jabba i Darth Vader.


KOMENTARZE (37)

Humor

Kondomy Star Wars

2010-04-23 20:03:11 Club Jade

Od lat przy okazji newsów na temat „innowacyjnych” i „codziennych” gadżetów pojawiają się komentarze typu: „brakuje jeszcze prezerwatyw”. Drodzy Czytelnicy! Ten moment nastał. Doczekaliście się wiadomości o prezerwatywach Star Wars na stronie głównej Bastionu. Pierwszy raz głośno w internecie o gwiezdnych kondomach zrobiło się po newsie na Gizmondo dwa lata temu. Teraz temat powraca za sprawą publikacji zdjęcia opakowania innych „prezesów” na łamach Geeks are Sexy. Nie wiadomo czy jest to zdjęcie masowego produktu czy też własnoręcznej roboty jakiegoś geeka albo wytężonej pracy w programie graficznym. Autentyczność w tym przypadku jest sprawą drugorzędną. Liczy się to, że prośby fanów Star Wars zostały wysłuchane i że z możemy radością wam o tym donieść!Napis w języku francuskim na opakowaniu oznacza: „Nie będę twoim ojcem!”. Tak więc według rad muzyków słynnej polskiej grupy muzycznej: „Załóż skafander na miecz...
KOMENTARZE (41)

Humor

Demotywatory Star Wars #14

2010-04-04 14:13:56 Demotywatory.pl

Jeżeli dla kogoś Święta Wielkiej Nocy nie są okresem radości i spokoju, a atmosfera, aura i rodzina dobijają od samego rana, to mamy dla niego kolejną porcję demotywacji w postaci demotywatorów Star Wars. News ten ma zniesmaczać i zniechęcać świątecznych malkontentów do hobby, które niekiedy jest dla nich jedyną oazą świętego spokoju. W końcu taka jest rola demotywatorów!Ocena z czarnego humoru: 2+/5 (plusik za błąd ortograficzny w podpisie).
KOMENTARZE (30)
Loading..