TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Mój przyjaciel AT-AT

2010-06-30 11:28:44

Zastanawialiście się kiedyś jakby to było, gdyby AT-AT nie był zabójczą maszyną kroczącą, a małym słodkim zwierzakiem? Patrick Boivin, którego możemy pamiętać choćby z filmiku pt. "Mandalorian Dance" postanowił pokazać jakby wyglądało przeciętne popołudnie właściciela takiego udomowionego AT-ATa i jego zwierzaka. Zapraszamy do obejrzenia filmiku.


KOMENTARZE (43)

Humor

Siły Imperium wspierają reprezentację Meksyku

2010-06-29 20:27:08 Właściciel

Żeby podtrzymać radosno-wakacyjny klimat na Bastionie serwujemy kolejne humorystyczne filmiki prosto z YouTube. Na jutro też coś przyszykujemy!

Meksykańska firma Yoo połączyła skrzętnie rozgrywany w RPA Mundial i Gwiezdne Wojny w telewizyjnej kampanii reklamowej. W swoich spotach przed meczami fazy grupowej mistrzostw przedstawiała reprezentację piłkarską Meksyku utworzą z szturmowców Imperium i charyzmatycznego kapitana Dartha Vadera. Takiej drużynie nikt nie jest w stanie się oprzeć, nawet arbiter zawodów.

Meksyk – Republika Południowej Afryki


Meksyk – Francja


Meksyk – UrugwajMundialowy klimat udzielił się nawet prowadzącym „Schaby Jabby” – Łukaszowi Wasilewskiemu i Piotrowi Wojdasiewiczowi, którzy regularnie komentują mecze rozgrywane na Mistrzostwach Świata. W tym miejscu znajdziecie fragment meczu Urugwaj - Korea Południowa z komentarzem w ich wykonaniu.
KOMENTARZE (13)

Humor

Trololord Vader

2010-06-28 22:41:46 JoeMonster

-Lordzie Vader, słyszysz mnie?
-Trololo...
(poker face by Palpatine)
KOMENTARZE (41)

Humor

Taniec z gwiezdnymi gwiazdami

2010-06-12 17:57:05 TheForce.Net

Jutro kończą się tegoroczne Star Wars Weekends, które odbywają się tradycyjnie w amerykańskim parku Disney Hollywood Studios. Najbardziej wesołym, ale zarazem i kontrowersyjnym punktem programu tych imprez są turnieje tańca "Taniec z gwiazdami Gwiezdnych Wojen" prowadzone przez niemniej kontrowersyjną parę Hyperspace Hoopla. W tym roku obchodzone jest 30-lecie "Imperium kontratakuje", więc głównym tematem muzycznym tegorocznego turnieju były lata 80:Występy z zeszłego roku można podziwiać tutaj.
KOMENTARZE (46)
Loading..