TWÓJ KOKPIT
0

Humor

Darth Vader obrabował bank

2010-07-23 15:43:34 TheForce.Net

Wczoraj, w czwartek 22 lipca 2010, w godzinach porannych, planetę Ziemię odwiedził Mroczny Lord Sithów, żelazna ręka Intergalaktycznego Imperium, sam Darth Vader. Policja wciąż poszukuje tajemniczego mężczyznę, wysokiego na 190 cm, noszącego wojskowe spodnie, błękitną pelerynę i...maskę Drtha Vadera, który obrabował bank w miasteczku Setauket, w stanie New York. "Byłem ciekaw czy ma gdzieś schowany miecz świetlny" - opowiada przerażony świadek rabunku. Jak pokazują taśmy z nagrań, mężczyzna prócz maski Mrocznego Lorda, uzbrojony był w pistolet.


Komentatorzy zauważają, że atak Vadera to kolejny z serii dziwacznych napadów rabunkowych w okolicach Nowego Jorku: niedawno policja aresztowała mężczyznę, który rabował bank z bukietem kwiatów w ręce, a wciąż trwają poszukiwania kobiety, która obrabowała sklep nosząc maskę kota.

Temat na forum
KOMENTARZE (26)

Humor

Darth Vader w nowojorskim metrze

2010-07-14 12:05:14 /Film.com

Nowojorska grupa improwizacyjna Improv Everywhere, która uwielbia "powodować sceny chaosu i radości w miejscach publicznych", postanowiła przeprowadzić swoją ostatnią akcję odtwarzając scenę spotkania Księżniczki Leii z Darthem Vaderem z "Nowej nadziei" w metrze Nowego Jorku. Jak sami twierdzą: "białe ściany i przesuwające się drzwi metra przypominały nam statek rebeliancki z filmu, więc pomyśleliśmy, że byłoby świetnie zobaczyć jak ludzie zareagują na niespodziewane pojawienie się tych ikonicznych postaci."


Szczegółową dokumentację z tego happeningu można ujrzeć na stronie grupy.
KOMENTARZE (41)

Humor

Yoda nagrywa komendy GPS

2010-07-11 19:54:33 Star Wars TomTom

Firma TomTom specjalizująca się w urządzeniach do samochodowej nawigacji GPS ma już w swojej sprzedaży wśród głosów, które tłumaczą jak dojechać do miejsca przeznaczenia, głosy postaci z Gwiezdnych Wojen: Dartha Vadera, C-3PO, Yody, a od sierpnia mieć będzie również Hana Solo.
Mieliśmy już okazję oglądać jak dla tej firmy swój głos nagrywał Darth Vader, teraz przyszła kolej na sesję nagraniową mistrza Yody:

KOMENTARZE (36)

Humor

I Kissed A Nerd

2010-07-05 14:15:02 ClubJade

Kontynuując naszą wakacyjną ofensywę działu humor zapraszamy do obejrzenia dwóch filmików, będących przeróbkami utworów muzycznych. Przeróbkami zawierającymi oczywiście motywy z Gwiezdnych Wojen. Pierwszy z nich - "I kissed a Nerd" - to parodia utworu Katy Perry pt. "I kissed a girl". Drugi utwór - "California Dorks" - powstał również na podstawie jednej z piosenek Katy Perry, a mianowicie "California Gurl" wykonywanej razem ze Snoop Doggiem.
KOMENTARZE (25)
Loading..